Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhnyálkahártya vastagítás...

Méhnyálkahártya vastagítás gyorsan? Naponta mennyi e-vitamint érdemes fogyasztani, hogy gyorsan vastagodjon?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én napi 200 mg-ot szedtem de csak félidőig szabad, sikerült is a baba :)
2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sietsz valahova? Ez nem igazán befolyásolható az e-vitamin mennyiségével, mert nem ajánlatos az ajánlott adagot túllépni.
2014. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 400 mgos kapszulát vettem, 3hónapja szedem. Sajnos más gond miatt még nincs baba,de az orvosom szerint nyugodtan szedhetem.
2014. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túlzásba nem szabad vinni, mert árthat is, ha túl vastaggá teszi...

Amúgy, ha gyorsan kellene, hogy vastagodjon, akkor nyilván oka van és valaki, orvos vélhetően, megállapította ennek szükségességét... Nah, tőle kérj rá gyógyszert.

2014. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

napi 1 szemet szedek 400 mg-ból, pont elég nagyon szép lett a nyh tőle, ja és minden nap eszem

M

2014. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!