Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, nektek mit írtak...

Lombikosok, nektek mit írtak fel mikor elkezdődött a stimuláció és leszívás után is írtak fel valamit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Problémától függő és orvostól függő,ki melyik protokollban részesül, ill.ve mely gyógyszert kapja. Nálam hosszú protokoll volt (magas az fsh-m,kimerülő petefészek), szóval először is ciklus 3.napján vérvétel hormonokra. Ezt követően kb. 21.naptól,-de ez szintén függ,milyen hosszú ciklusú vagy-nos. kb. 21.naptól indul a hormonrendszert leállító inj.nekem Decapeptyl volt, naponta egyet kellett hasba adni, majd amikor mellette jelentkezik a vérzésed, akkor kell megjelenni az orvosodnál, innentől már csak fél Decapeptylt kellett adnom, majd nálam a ciklus 5.napjától (ez is változó lehet,ált.ban 2-5.nap között), indult a stimuláló inj. Gonal F. a dózisát a dokid határozza meg, innentől kezdve 2-3 alkalommal kell menni uh-ra,hogy miként reagálsz a szurikra. Nekem átlagban 12.napig ment a stimus szuri, és 17.nap volt a leszívás, rá három napra a beültetés. Leszívás napjától már Utrogestan hüvelykapszulát kellett használni, reggel 2- este 2, majd a beültetés után reggel 3, este 3. Nálunk a 2.lombik sikerült, csak sajnos 6 hét 1 naposan elvesztettük egyetlenkénket, méhenkívüli terhes voltam, sajnos a petevezetékemet is eltávolították. Most jövő hónapban megyünk tovább. Sok sikert és kitartás,sok minden fejben dől el, higgy benne, ez nagyon fontos!!!
2010. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui.: elfelejtettem,hogy a leszívás előtt még a legfontosabb a tüszőrepesztő inj. lesz,amit percre pontosan kell beadnod majd, rá 36 órára lesz a leszívás. ez nekem 2 amp. Ovitrelle volt, szintén pocakba kellett bökni.
2010. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem én is el tudom kezdeni hamarosan, még mindig nincsen meg az összes eredményem. Ezért csuszik mindig egy hónapot. Nekd is sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok neked is!
2010. szept. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!