Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez - vagy + ?

Szerintetek ez - vagy + ?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. szept. 14. 12:55
 71/123 anonim ***** válasza:
68%
Fogd a pártját. Itt nem arról van szó hogy mikor tesztel. Szíve joga. Csak a megnyilvánulásáról, (ami igen csak kritikán aluli), mikor nem egyezik a véleménye a másokénál.
2022. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 A kérdező kommentje:

Itt ugyanúgy ti is rohadt idegesítőek vagytok.

Nem fogok itt veszekedni senkivel.

Próbálom lezárni a temát folyamatosan veletek de írogattok egyfolytában mert nem tudtok leállni.

2022. szept. 15. 12:27
 73/123 anonim ***** válasza:
81%
10-es erősségű teljesen jó.Majd megírod mi lett.
2022. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 A kérdező kommentje:
Mindenképpen :)
2022. szept. 15. 12:28
 75/123 A kérdező kommentje:

Amúgy meg mi ez ovi?

Fogod a pártját 😀

Véletlen sem lehet valakinek más a véleménye mint neked.

2022. szept. 15. 12:28
 76/123 anonim ***** válasza:
91%

Ha annyira próbálod lezárni a témát, akkor minek válaszolsz?

ha nem reagálsz semmire, előbb utóbb megunják, hogy egymás között beszéljenek a tesztjeidről, a folyamatos visszajelzéseiddel tartod fenn a kommenteket.

ha eltűnik a kérdező, általában lehal a komment-szekció is.

ha annyira zavar, akkor ignoráld, aztán ha tesztelsz holnap, majd visszajössz, ha akarsz.

ha én valamivel nem akarok foglalkozni, akkor azzal nem fogok, de te is tapadsz a válaszokra, mint pulira a bogáncs, aztán csodálkozol, hogy nem eresztik a témát el, mint foxi a lábtörlőt, ha már nagy hasonlítgatásba kezdtem.

Biztos van jobb dolgod is, szép napot, ne válaszolgass, akkor neked sem fog senki írni. Nem egy bonyolult történet.

2022. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2022. szept. 15. 12:40
 78/123 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben én holnapig lezártnak tekintem a dolgot.

Kíváncsi vagyok ki fog még mindig magyarázni ezek után is. 😀


Sziasztok :)

2022. szept. 15. 12:41
 79/123 anonim ***** válasza:
39%

"Már megvettem. Viszont csak 10-es erősségűt találtam csak ugyanebből a márkából."


Most vagy a kínálat nagyon szegényes sógoréknál, vagy a kérdező berendezésében van a hiba.

2022. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
82%
Én szurkolok neked kérdező, de nagyon irritáló a stílusod. Nem hiszem,hogy bántani akartak és lehet,hogy pozitív lesz de ezt még nem kéne annak tekinteni. Szerintem ennyi volt a lényeg. Te kezdtél el flegmàzni.
2022. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!