Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 évesen lettem kismama,párom...

23 évesen lettem kismama,párom akkor pedig 22 éves volt Szerintetek fiatalon lettünk szülők?

Figyelt kérdés

Tudom,elsosorba sokan arra ternek ki hogyha anyagilag keszen altunk erre akkor nem.


Viszont engem most mindent felre teve az erdekelne,hogyha CSAK AZ ÉLETKORT NÉZZÜK akkor fiatalnak számitunk-e gyerekvállalás terén vagy pont ideális korba váltunk szülőkké


2022. jún. 24. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Igen,fiatalon
Pont ideális ez a kor a gyermekvállalásra
74 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha az apuka is legalàbb 23 vagy 24 lenne, akkor a pont ideàlisat jelöltem volna.

A 22 manapsàg kicsit túl fiatal.


Szerintem.


Remélem nagyon boldogok lesztek és maradtok is😊

2022. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Számomra túl fiatal. Meg az atlaghoz képest is fiatalnak számitotok szerintem.
2022. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Biológiai szempontból ideális.


Abból a szempontból, hogy lett volna-e igényetek több szabadságra fiatalként, nem lehet ismeretlenül megmondani, hiszen ez egyénfüggő. Nekem például nem igazán lett volna. Még az anyagi biztonsággal lehet gond, de ott is nagy különbségek vannak, ismeretlenül ezt se lehet megmondani, hogy felelőtlenség volt-e vagy nem. Az átlaghoz képest fiatalabbnak számít, ez statisztikai tény.

2022. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

30 éves kor alatt megnősülni sem engednék pasit, nem hogy gyereket vállalni.

22 éves az még kisfiú. sajnálom, hogy egy újabb gyerek fog a vér szerinti apja nélkül felnőni.

le lehet pontozni, nézz vissza 1-2 év múlva

2022. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

18 voltam a férjem 23 a 2.nál 20 és 25.

27 éve vagyunk együtt, nem kor függő meddig maradnak a párok együtt. Sokan úgy házasodnak ha nem jó majd holnap elválunk.

2022. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
4. Sajnálom a te rossz tapasztalataidat, de ne általánosíts. Senki nem kiváncsi erre a negatívitásra, keserűségre. Ennyire azért nem gyakori, hogy apa nélkül nőnek fel a gyerekek, sőt.
2022. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Igazából ha ennyire érdekel más véleménye,akkor azt mondom ,igen, túl fiatalok vagytok hozzá.

Pedig támogatom a fiatal szülőket, én 21 voltam az elsőnél, most 35 évesen is aut mondom, nem csinálnám másként, de soha nem érdekelt 20 idegen véleménye.

2022. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4: Nem minden pasi éretlen 30 alatt, ellenben van, aki 40 fölött is az.

Az én férjem alig 24 évesen vett el engem (én másfél évvel idősebb vagyok), 25 volt, mikor az első gyerekünk született. 9 éve vagyunk házasok, köszönjük, jól vagyunk, és egyébként ezerszer különb apa, mint sok nála 10-15 évvel idősebb. Pl. nem játszotta sosem az eszét, hogy neki büdös a kakis pelus, nem tudja kicserélni, meg ő nem tud mit kezdeni egy babával, meg nem tudja, mit kell ráadni stb. Milliószor érettebben viselkedik, és sokkal inkább társ tud lenni, mint jó néhány idősebb apuka a környezetünkben.

2022. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
30 évvel ezelőtt nem számítottatok volna fiatalnak de most igen. A mai huszonévesek még gyerekek. Én 32 vagyok de 20-25 éves koromig egyáltalán nem éreztem magam felnőttnek. Buliztunk, utazgattunk, kerestük önmagunkat, élveztük az életet. 25 után elkezdtem normális biztonságos kapcsolatra vágyni, egy olyan férfivel akinek szívesen szülnék, 30 évesen már majd meghaltam hogy terhes legyek, végül sikerült is, már 2 éves lesz. Ha huszonévesen szülök most egy egyedülálló anyuka lennék aki sokmindenről lemaradt az elhamarkodott döntések miatt. Ma már teljesen más világ van mint a szüleink idejében. Ez mondjuk nem azt jelenti hogy valaki akár férfi létére ne lenne elég érett 20-25 évesen a gyerekvállaláshoz. Ismerek olyat aki velem egy idős (ff) és már három gyereke van az egyik iskolás, normális családja van, jol menő vállalkozása. Ő érett volt a családalapításhoz
2022. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szerintem 30 éves korotokig tönkre fog menni a kapcsolat, ahogy látom az ilyen fiatal szülőknél ez jellemző. De legyetek ti a kivételek.
2022. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!