Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jelei?

Beágyazódás jelei?

Figyelt kérdés
Dpo 6.napjátol szurkál a petevezetékem dpo 9.napjáig szép sorban petefészek vezeték s utána a méhem, egész enyhén de érezhetően mellé a derekam is.5napja hányingerem is van mellé öklendezéssel együtt. Lehetséges hogy éreztem a beágyazódást? 1napja kesik a Teszt mutatna valamit? 16 honapja várjuk a csodát nagyon reménykedek de félek tesztelni pár honapja 10 nap késésnél negativ lett

2022. szept. 14. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket csak az érzi aki már nagyon terhes akar lenni.Én most 11 hetes vagyok,az ég világon semmit nem éreztem.
2022. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha késik már, akkor igen, mutatja. Aztán vagy azt érezted, vagy nem.
2022. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett a teszt eredménye..
2022. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Engem az érdekelne, honnan tudod ennyire specifikusan, mikor fáj épp a petevezetéked, mikor a “petefészek vezetéked” és mikor a méhed?

Mármint… van otthon egy ultrahangod, és mikor fáj, gyorsan megnézed magad és lokalizálod a fájás helyét? Engem komolyan érdekel!

2022. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

4. szintúgy!

Bár egy másik kérdésnél kiderült, én vagyok a tájékozatlan hülye, hogy nem tudom megmutatni kapásból, hogy hol lehet a petevezetőm, és hogy csak annyit érzek, hogy fáj a hasam. De nem ismerem külön-külön egy-egy szervem fájdalmát :D Hiába, te meg én nem vagyunk elég testtudatosak :D

2022. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk onan h nem egy helyen van a mehem s a petefeszkem ? 😅 Erezni lehet a mas fajta fájdalmat hidd el
2022. szept. 14. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
A beágyazódás legbiztosabb jele, hogy az esedékes menzesz napján 2 csík van a teszten 🙂. A többi rizsa.
2022. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!