Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes e feltételek...

Lehetek-e terhes e feltételek mellett: tegnap volt az utolsó nap mensiben, btom kielégített kézzel. Ezelőtt saját magával tette uazt, félek, ha maradt vagy került sperma az ujjára akkor teherbe eshetek-e? (ő azt mondta, h száraz v az ujja) szűz vok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 17:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 18.33 válaszoló vagyok. Félreértetted amit írtam.

Úgy értettem,hogy nagyon sokan próbálkoznak hónapokig és még sincs semmi. Vagyis nem olyan könnyű teherbe esni pláne nem így.

Tesztelni a várt menszi kimaradása után kell.

2008. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon ki vok készülve.alapvetően egy szolid, parázós nyuszi lány vok. s ma este kb 1.5 órája szúr a baj oldalon vmi...talán a petefészkem felé és nagyon ideges vok :((( nem bírom ki a köv menzeszig...ááá az naon sok :((( (azt nem tom, h lehet-e ez amiatt,h ma múlt el amenzesz? v nem tom...hülye vok :(
2008. dec. 22. 20:16
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne beszélj be magadnak hülyeségeket,mert a terhesség tüneteit még két hét múlva sem érezhetnéd.
2008. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia! Pontozz le, ha akarsz, de ha tényleg 18 éves vagy, akkor egy kicsit már többet kellene tudnod arról, hogyan zajlik a megtermékenyítés! Mint ahogy a magyar helyesírás szabályairól is, nem hiszem, hogy az érettségin díjazták ezt a "vok, sztem, btom, naon, stb." stílust.

Lényeg a lényeg, egy szimpla ujjazástól még nem leszel terhes, bármennyire is magát részesítette először előnyben/élvezetben az expartnered...

2008. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, elég kultúrálatlan a stílusom ha sietek. mert ebben a helyzetben sietek. már egyetemista vagyok,szóval érettségi kilőve :P köszönöm szépen, hogy írtok nekem :-) már csak azt szeretném megtudni,hogy miért szúr a hasam?lehet,hogy bemesélem magamnak az egészet? (tudom,hogy mi hogy zajlik,de tapasztalni még nem tapasztaltam/nem éreztem...)
2008. dec. 22. 20:36
 16/21 anonim ***** válasza:
bemeséled magadnak, szomorú hogy 18 vagy és ennyire lila gőzöd nincsen,mi kell ahhoz hogy egy gyerek megfoganjon.pontozzál le attol sem leszel okosabb
2008. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:-( sajnos nem tudom, hogy hogy lehet lepontozni... arra a százalékos mutatóra gondolsz?nem ütöttem be semmit. hiába ítélsz el, nem tudod, hogy bennem mi játszódik le. a szomorúság bármit kihozhat az emberből.külső emberek tanácsáért jöttem ide, nem kritizálásért. :-) DE HA MA ESTE ELKEZDETT SZÚRNI A BAL hasi oldalam :-(
2008. dec. 22. 21:14
 18/21 anonim ***** válasza:
nem kritikaképp mondtam,de ha ennyire félsz (már már betegesen) ,látatlanban sneki nem tud mit tanácsolni,menj el orvoshoz pár hét múlva,vagy várd meg amig megjön,ennél többet nem tudunk érted tenni
2008. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen :-)
2008. dec. 23. 11:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha meg se ujjazott, akkor feleslegesen aggódsz, úgy nem lehetsz terhes.
2008. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!