Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segitség, ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitség, ha nem tudom hogy elmentem-e a barátnőmbe de mikor kivettem a dolgot akkor full száraz volt és nem volt rajta semmi sperma stb akkor nem mehettem el ugye?

Figyelt kérdés
vagy pedig ilyenkor annyira eltünik rola minden hogy simán elmehettem ? akinek szed tabit a barátnője mondja már meg hogy ilyenkor hogy nézz ki a dolog. látható hogy elmegyek vagy semmi sem ? mert csak a barátnőm nedveit láttam rajta semmi egyebet akkor ugye nem mentem el ? valaki segitsen .
2009. máj. 10. 04:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
áááá, ezt nem hiszem el :))
2009. máj. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
ROTFLMFAO X'D
2009. máj. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem ha elmentel volna azt csak megerzed,vagy nem?ha nem ereztel semmit akkor valoszinuleg nem mentel el
2009. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát bocs, de elég hülye kérdés!Érezted, hogy elmentél? Azért azt csak megéreznéd! Látod itt üt ki, hogy még kisgyerek vagy a szexhez, meg nincs eszed, mert ha lenne védekeznél rendesen!
2009. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
ne viccelj, nem lehet nem érezni, hogy elmész-e vagy sem ...
2009. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nem tudom, volt-e már orgazmusod. Ha igen, és úgy érzed, hogy hasonlót éreztél szex közben is, akkor már el kell gondolkozni... Az ezelőtti orgazmusod/aidnál volt magömlésed is gondolom... Ha nem volt még orgazmusod, akkor csak azt tudom mondani, hogy az esetek 99%-ánál van magömlés orgazmus közben. Szóval, ha a barátnődből (bocsi hogy így írom...) nem folyt ki kb. 1cl cucc, akkor nem mentél el. Attól függetlenül aggodalomra van ok, mert orgazmus előtt is távozik sperma a hímvesszőből. Amúgy ha ilyen tájékozatlanok vagytok, miért nem olvastok utána legalább a neten. Az ilyenek futkoznak abortuszra (amit különben nagyon gyűlölök...). Légyszi mindenképp olvass a szex után a neten, minden téren, mert ha nem védekeztek megfelelően mindkettőtök élete tönkremehet...
2009. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szia! azt észre veszed haelmentél te jó ég! nem hiszemel hányéves vagy? nem is irok többet...
2009. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"mert csak a barátnőm nedveit láttam rajta"

Na, itt kifeküdtem. Egész laboratóriumod is van otthon, vagy ezt honnan tudod? :D


És mi köze ennek a tablettához?

2009. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy milyen egy orgazmus , csak mikor már majdnem ott van az ember ahoz közeli érzésem volt és ezért nem vagyok benne biztos h nem -e mentem el. de ha nem volt rajt cucc meg nem folyt ki semmi akkor tuti nem mentem el ugye? nem tudom miért kell leugatni csak kivancsi lettem volna hogy ilyenkor mi látható mivel gumi nélkül sose mentem el senkiben sem. és inkább most tudjam meg hogy mi van mint és tabi mint abortusz.
2009. máj. 10. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:

De van ám előváladék is...

Az épp elég egy babára!

2009. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!