Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozunk összehozni egy...

Próbálkozunk összehozni egy babát. Azt olvastam h terhesen nem ajánlott a melegvizes kadfurdo . Ezt kerülni kell már most ? Pl ha most megtermekenyültem okozhat problémát? Vagy lehet hogy emiatt nem sikerülne?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ön elmebeteg?
2022. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Beülhetsz a kádba meleg vízbe terhesen is, csak forró ne legyen, az alhasi vérbőséget okoz és később ha terhes leszek növeli a vetélés esélyét.
2022. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Biztos van amikor gondot okozhat, de azert rengetek no lesz ugy terhes hogy mellette fürdött.

Van aki évekig probalkozik, es minden honap felet nem toltheti ugy hogy csak retteg, csinald azt ami boldogga tesz, ellazit.

Az elsőt meg inkabb nem velemenyezem, megtette sajat maga 🙈

2022. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem se véleményezd, hülyének fogsz látszani.
2022. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha várandós leszel, akkor kerüld, amit várandósoknak kerülni kell. Amíg meg sem termékenyült, majd tapadt semmi baja nem lesz attól se ha forró vízben sörivás közben cigizel egyet.
2022. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor megcáfolt butaság. Mindkét terhességem alatt forró vízben fürödtem, mint rendesen is. Köszönik, jól vannak.
2022. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhessegemnél végig zuhanyoztam, annyira féltem ettől, hogy meleg víztől el lehet vetélni.

Most, a második terhessegem alatt meg is bolondulnék, ha annyi relax se lehetne, hogy elmerüljek egy kád jo meleg vízben húsz percre, miután egész nap a kétévesemet kergettem-emelgettem. 18 hetes vagyok, a baba köszöni, remekül van.

2022. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kádban fürdök születésem óta. Él a gyerekem,köszöni szépen.
2022. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen kérdések olyanok, mintha nem értenétek hogy zajlik a fogantatás, beágyazódás, mikortól beszélünk terhességről, mikortól van egyáltalán szó embrióról. Nem lenne jobb tisztában lenni ezekkel? Amíg ezek a kérdések kiírásra kerülnek bőven utána lehet nézni mindennek. Komolyan nem értem.
2022. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!