Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esèly igy mèg vajon?

Van esèly igy mèg vajon?

Figyelt kérdés
Ma lett pozitiv erős az ovu tesztem. Sajna ma màr nem tudunk együtt lenni. Tegnap-tegnapelött együttvoltunk. Ez igy jó lehet mèg ha jól gondolom.....

2022. szept. 20. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van még így is esélyetek :)
2022. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Vagy jó lesz vagy nem, ennyire ne kattogj rajta mert annál jobban nem sikerül.

Legyetek együtt amint tudtok újra hátha még az is belefé, aztán ezzel ami rajtatok múlott megtettétek.

Amúgy ha ma vagy holnap tudtok együtt lenni az lenne jó, a tegnap délelőtti túl korai volt.

2022. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/3 tegnapelőtt kèső este voltunk együtt. Gyakorlatilag màr majdnem ma volt. Èjfèl előtt 🙂

Mindegy ha sikerül sikerül. Ha nem akkor uj hónap uj esèly

2022. szept. 20. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi konkrétan 2 naponta voltunk együtt mindig, mert úgy esett jól. Elsőre sikerült. Remélem nemsokára gratulálhatok nektek! 🍀💚
2022. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5. Remèljük, köszi. Mi is 2naponta amugy de most a napokban megőrültem èrte 🙂lehet ez is azt jelezte, hogy lesz valami
2022. szept. 20. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha ma volt pozitív a teszt, kb holnap lesz tuszorepedes és holnapután a termékeny állapot.


Sokszor leirtam már, most újra:

A pozitív lh teszt után 12-36 óra múlva van tüszőrepedés, onnan kb 24 óran át megtermékenyíthető a petesejt. Ennek tudatában a pozi teszt UTÁN kell együtt lenni, ahogy lehetséges.

2022. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a pozitív ovu teszt után már nem tudtunk együtt lenni, csak az előző napokban. Én teljesen elengedtem emiatt azt a hónapot, de összejött :) szerintem simán jók vagytok ti is a tegnappal
2022. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig előtte 1-2 napiból lett terhesség, volt 3 nappal előttiből is, de az napiból még nem.
2022. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!