Szerintetek van esely?

Figyelt kérdés

Már egyszer volt hasonló de mégsem ilyen.

November 24.kellett volna meg jönni viszont késett 5napot ahogy el múlt a menstruáció rá 1hétre csináltam egy tesztet ami rögtön halvány pozitív lett de nagyon halvány rá másnapra csináltam meg egyet viszont ez már negatív lett szerintetek van esély a terhessegre vagy sem? Vagy csak olyan korai meg hogy a teszt sem mutassa ki?😶 kereken 10nap telt el a teszt csinálása óta érdemes ujjat csinálni a napokba? szeretnék babát már elég rég óta próbálkozunk vele. Orvoshoz nem nagyon tudok elmenni mivel Németországban tartózkodunk jelenleg.

[link]


2021. dec. 20. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál és negatív a teszt, mégis mitől lennél terhes?
2021. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, semmi nem utal rá.
2021. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai volt, és abból volt még egy kis hcg ami másnapra már ki is ürült
2021. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes újat csinálni. Menstruáció + negatív terhességi teszt = várd a következő menstruációdat. Esély legfeljebb arra van, hogy ebben a ciklusban teherbe ess.
2021. dec. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy mikor késett is csináltam egyet az teljesen negatív viszont elmúlt rá 5napra megint csináltam és ezt a halvány pozit kaptam aztán megint negatív másnap ezért is kérdeztem itt
2021. dec. 21. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
És ez a kép amit feltettél, a halvány pozi teszt akarna lenni?
2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jobb oldali a halvány a másik negatív
2021. dec. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!