Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyogyászati leletem nekem...

A nőgyogyászati leletem nekem úgy tűnik, hogy pcos-nak vagyok diagnosztizálva. Nem értem, nekem nincsenek rendszertelen ciklusaim meg olyasmik amiket itt sokan irtok. Akkor most nem értem, mit is jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Nekem is pco-m van, és rendszeres menses mellett. Ennek a betegségnek nem mindig ugyanazok a tünetei.

Ez konkrétan azt jelenti, hogy tele van a petefészked apró cisztákkal, és ezáltal nincs peteérésed,( vagyis nagyon kevés az esély rá)...tehát terhes sem lehetsz.

Különleges kezelést csak akkor igényel, ha babát szeretnél....

De többet megtudhatsz a www.pcos.hu -n.

2008. dec. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elég durván hangzik az előttem szóló hozzászólása és biztosan nagyon elkeseredtél, mert valószínűleg babát szeretnél most vagy később. Nem is teljesen igaz amit az előttem szóló írt, mert nekem is PCOS-m van és rendszeres a menstruációm csak néhány havonta a mennyisége kevesebb, és éppen tegnap voltam orvosnál előtte 5 hónapig mértem a hőmet és minden hónapban volt peteérésem, decemberben vettem LH tesztet és az is pozitív lett. Az orvos is azt mondta, hogy van peteérésem, azért felírt clostibegytet egy kis támogatásnak és hogy a mensi erős legyen. Úgyhogy azt tanácsolom hogy te is mérd a hődet, és kiderül hogy van-e probléma.
2008. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!