Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, kereken...

Pozitívat teszteltem, kereken 4 hetes lehetek. Semmi tünetem nincs viszont, baj lehet?

Figyelt kérdés

Nincs semmit tünetem, de tényleg semmi. Barátnőm ijesztget, hogy a mellemnek feszülnie kellene, mert az az első tipikus terhestünetek egyike. De nekem semmi, puha és nem fáj egyáltalán, mintha nem is lenne pozitív az a teszt. Se puffadás, se émelygés, semmi. Orvoshoz hiába megyek, úgysem lát még semmit.

Másnál is volt ilyen?



#4 hetes #nincstünet #nincsmellfeszülés
2022. szept. 21. 06:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ha semmi tünete nincs az embernek.

Nekem sem volt egyik babával sem.

2022. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Neked sem fájt a melled ebben a terhességi korban? Aggódom mert barátnőm azt mondta, neki mikor ilyen tünetmentes volt a terhessége akkor el is ment a baba.
2022. szept. 21. 06:46
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Ne aggódj,a barátnőd picit félre tájékoztatott. Szombaton leszek 12 hetes, kifejezett mell fájdalmam nekem sem volt. Maximum furán viszketett, vagy meg változott az alakja. Nem megy el a baba akkor, ha nincs tüneted. Valakinek van, és a szerencsésebbeknek nincsen. Ilyen egyszerű. Biztos nem szánt szándékkal riogat, de hidd el nem hiányzik neked a fölösleges stressz.

Olvass sokat a témában megbízható forrásokból, sajnos sok a népi butaság amivel le tudják húzni az embert. Fő a nyugalom! Boldog baba várást! 😻

2022. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy legyen tüneted, nem jelent semmit. Anyukámnak több vetélése is volt, mindegyiknél nagyon rosszul volt az elején, mégis elmentek a babák. Az egészséges terhességeinél meg nem volt semmi baja.
2022. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 gyerekem van,semmi tünetem nem volt a menzesz elmaradásán kívül.8.héttöl émelyegtem néha,de hányni se hánytam soha.Aztán a 12.héten meg ez is elmúlt.
2022. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem mindenkinek van tünete. Ha lesz is tüneted, valószínűleg csak a 6. hét után. A barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek. Én borzasztó rosszul voltam a 6. héttől. Végig hánytam az egész terhességem, neki meg semmi tünete nem volt. Szó szerint semmi. Most újra terhes vagyok. A mellem nem fáj, csak a gyomorsav kínoz. Egyelőre ennyi, pedig a 8. hétnél tartok. Jó lenne, ha most ennyivel megúsznám.
2022. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nekem első babával a mellem se feszült csak 4-5 napos késésnél. Nekem később sok lett de már csak 6-7 hetesen pl hányinger de sokaknak egyáltalán nincs tünete még 6-8 hetesen sem.
2022. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Semmi nem történt a melleimmel, sem az elején, sem később.

Csak az első babánál az utolsó hetekben volt 2 csepp előtejem, ami létének vagy nem létének szintén semmi jelentősége a képőbbi szoptatásra nézve.


A terhesség ilyen, van akinek csak növekszik a hasa és szül, más meg kórházba kerül annyira szarul van...

2022. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességnél sem voltak ilyenkor tünetek. A mellem sem fájt, feszült, később sem. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy így kell lennie.
2022. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog ezt mondani, de ezt a barátnőd gyorsan állítsd le, mert nagyon sok fejfájást fog még okozni neked a 9 hónap alatt
2022. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!