Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem. Péntekre nem várom. Akkor pénteken leszek 4 hetes terhes? Elég, ha 2 hét múlva megyek dokihoz leghamarabb?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy menni dokihoz,hogy legalább 6 hetes legyek már akkor,és legyen már szívhangja is.

Júli 22.én mennék dokihoz.Az úgy jó?


2014. júl. 1. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi problémád, akkor szerintem elég akkor menni.
2014. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél is kérdést írtál ki arról, hogy mikor menj dokihoz?


Van már egy gyereked és nem tudod, hogy kell számolni a heteket? Szép . . .

2014. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hála Istennek eddig semmi nincs.Se pecsételés,se vérzés,semmi.Még tüneteim sincsenek,csak kicsit érzékenyebbek lettek a melleim.Egyenlőre ennyi,se émelygés,se hányinger.Az első babámnál már az első pozi tesztkor volt émelygés,hányinger.Most még semmi.
2014. júl. 1. 08:51
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom kedves második,mert akkor hamar mentem dokihoz.Akkor 4-5 hetesen mentem,és ő hívott vissza 2 héttel később,akkor a doki lőtte be h akkor voltam pont 6 hetes amikor vissza mentem.Szóval azt nem egyedül számoltam ki magamnak,hogy mikor menjek,hanem a doki hívott vissza!

Egyébként meg az első gyereknél nem kérdeztem,mert most írtam,hogy hamar mentem,szinte a pozi teszt után 3 nappal.

2014. júl. 1. 08:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgyhogy valakivel össze keversz kedves második.
2014. júl. 1. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
08:51 kor írta a kérdező, hogy van már gyereke, akkor 2. válaszoló te 8:50 kor honna tudtad, hogy második terhesség??
2014. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz a teherbeesés kategóriába kérdeztem ma reggel,hogy lúli 4.én leszek e 4 hetes,és h ha két hét múlva megyek e az úgy jó,de ott nem jött eddig válasz.És igaz,oda kiírtam,hogy második babám lesz.De azt nem tudom,hogy azt honnan szedte a második válaszoló,hogy én az első babámnál is kiírtam anno ugyan ezt?!
2014. júl. 1. 09:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy most én értek félre valamit?? Na mindegy..megnéztem kalkulátorra,aszerint 4 hetes vagyok,tehát akkor jól számoltam,hogy ezen a héten vagyok 4 hetes.
2014. júl. 1. 09:06
 9/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a pozi teszt és a nemvárt utáni 2. nap mentem dokihoz, ahol csak a megvastagodott nyálkahártyát látta, a ciklus szerinti 4. héten. 2 hét múlva is csak 8mm-es petezsákot szikhólyaggal, és erre rá 2 héttel volt csak szívhang. Mondjuk mi 1 héttel a kezdetektől fogva le is vagyunk maradva, tehát a baba később foganhatott. Nagy esélyel 6 hetesen már látnak szívhangot, de ez sem 100%, akkor még nekünk se volt,de mondjuk ez attól is függ, h mikor volt a peteérés. Szerintem menj el a 6. héten, megnyugszol, h addig is minden rendben, max visszarendel 2 hét múlva.

Gratulálok a babóhoz :)

2014. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!