Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Ovu tesztel tanácsok?

Lehet baba? Ovu tesztel tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hülye kérdés, de valakinek volt hogy ovu. Teszt meg mutatta a babát

Egy ideje próbálkozunk a férjemmel!

Nem bírtam ki! Meg 1 hét van a nem vartig! Igazából csak annyi a dolog hogy faj a cicim, meg sűrűn járok pisilni. Semmi több! De ki próbáltam ezt az ovu tesztet! És a 2ig csík max 1 nagyon halvány árnyalat tál világosabb mint a kontrol csík! Nem tudom jol e írtam! Kérlek tudnátok tapasztalatot mondani esetleg


2022. szept. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
1 héttel a nem várt előtt még egy 5ös érzékenységű terhességi teszt se mutatja ki ha van terhesség, nem hogy egy ovulációs teszt. A terhességi teszt hcg hormonra reagál, az ovulációs pedig lh hormonra, ami amúgy mindig van a szervezetben, szóval nem meglepő a 2 csík. Mindegy, hogy mennyire sötét vagy nem, biztos, hogy nem terhességet jelez, ahogy a mellfájdalom és a sűrű vizelési inger sem. Ha ezeket terhesség okozná, akkor azt egy terhességi teszt is kimutatná. Gondolom minden percben vizsgálgatod magad, mert nagyon szeretnéd hogy terhességi tüneteid legyenek, de ezek egyelőre nem jelentenek semmit. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy sikerült, de légy türelmes felnőtt nő, és ha késik, akkor használj terhességi tesztet.
2022. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 koszonom szepen a válaszod! De olyan nehéz! És annyira izgatott vagyok! De koszonom szepen! Észben tartom! És meg fogadom, amit írtál! :)
2022. szept. 21. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
utána meg jön a szülés utáni depresszió, amikor rájössz, hogy nem is olyan jó dolog ez
2022. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Muti a teszted
2022. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhességet terhességi teszt mutat ki és nem menzesz előtt egy héttel. Ilyenkor minden PMS, a progeszteron emelkedés okozza a tüneteket, ami ovu után mindenképp emelkedik ha volt megtermékenyítés ha nem. Lassan naponta kell ezt leírnom. Nem igaz, hogy ennyire jó tudatlannak lenni. Olvassatok már egy kicsit a témában.
2022. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekem a 8dpon halványan mutatta a predictor teszt, ami nekem pont egy héttel a nem várt előtt volt, ovu teszteltem így az ovu adott.

Amikor jóstesztként használtam az lh tesztet, ha az kezdett mutatni akkor már a predictor is.

Ha az lh terhesség miatt lett 2 csíkos, akkor a hcg is az lesz.

2022. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!