Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a magzat fejlődés...

Befolyásolja a magzat fejlődését ha alkohol fogyasztás után fogan?

Figyelt kérdés

Nem alkoholista szintű fogyasztásra gondolok

"3-4 üveg sör egyik nap együttlét másnap"

Tud ebből gond lenni?



2022. szept. 25. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond.
2022. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Az alkalomszerű alkohokfigyasztás nincs hatással a spermiumok vagy a petesejt minőségére

2022. szept. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Csak akkor befolyásolná ha rendszerszerűen inna az anya alkoholt, főleg a terhesség utolsó hónapjaiban.
2022. szept. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem!Nővérem lagziba volt és hááat picit berúgott.Másnap rosszul volt,azt hitte másnapos.Mikor már a 4. nap is hányt,akkor csinált tesztet.😅
2022. szept. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes terhesen volt az esküvőnk (nem tudtam, hogy terhes vagyok) Csináltam tesztet előtte, de az negatív lett, így megittam jó pár fröccsöt, és akkor még cigiztem is. A baba teljesen egészséges, az orvosok is mindig megnyugtattak, hogy ettől nem lehet baja. :)
2022. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget buliztam és ittam abban az időszakban mikor fogant, a pozitív teszt előtti nap is úgy berúgtam mint az albán szamár. Nyilván utána már nem ittam. 6 hónapos terhes vagyok, eddig minden érteke tökéletes.
2022. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abba az esetben ha az apa is fogyasztott? Ő azért valamivel többet
2022. szept. 25. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apa teljesen mindegy, az anya a 6. terhességi héttől ne igyon (4. terhességi héten marad ki a menstruáció, ekkor derül ki a terhesség legtöbbször).
2022. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Én 4 hetesen (akkor még nem tudtam, hogy babánk lesz, sőt annyira rágörcsöltem, hogy el is engedtem, hogy áhh biztos nem most fog összejönni, ha majdnem egy évig nem sikerült) vodkáztam a tavalyi Supernova techno partin. A fogantatás idején meg szintén vodka, sőt vizipipa is volt igazi dohánnyal. Semmi baja nem lett a kislányunknak, egészségesen született átlag súllyal időre. Nekem ezek segítettek mentálisan kicsit elengedni magamat. Nyilván ahogy pozitív lett a tesztem utána nem ittam, nem vízipipáztam és a kávét is leraktam.
2022. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os! Én köszönöm az őszinteséged! Megkérdezhetem, hogy a férjed mit szólt ehhez, hogy a babaprojekt így zajlott?

Más válaszolok véleménye is érdekel, akik nem tagadták meg az alkoholt már előtte. Nálunk most ebből lett nagy botrány, azért érdekel és köszi ha valaki ír.

2023. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!