Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy a kórházban a...

Igaz, hogy a kórházban a nőgyógyász elkér pénzt a hüvelyi ultrahang képért?

Figyelt kérdés
Ma volt a barátnőm dokinál mert kiderült hogy terhes,6hétnél tart.Mondta,hogy a doki kért pénzt ultrahang képért 1000ft-ot.Mindig kéri az orvos ahányszor megy valaki vizsgálatra?
2008. dec. 22. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,ha a kötelező uh-ra gondolsz,nálunk is ki volt írva a kórházi rendelőben,h mi mennyi,ha kér az ember...(Kecskemét)
2008. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 500 Ft-ot fizetünk érte.
2008. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Képet csak akkor adnak, ha kérsz. De az általában pénzbe kerül, bár én az elsőt megkaptam ingyen, de akkor tök más miatt mentem dokihoz és még csak gyanakodtam, hogy terhes vagyok, csak közben kiment a térdem és röntgen helyett ultrahanggal nézte meg az orvos, mert mondtam, hogy lehet, hogy terhes vagyok. És amikor a térdemet nézte, akkor kérdezte, hogy nem akarom-e megnézni, hogy mi is van a pocakban. Én meg mondtam, hogy persze, nagyon szeretném, és akkor csinált róla felvételt, meg is mutatta, hogy az a kis pici pötty valószínűleg a baba, és adott két képet is ingyen, tök rendes doki volt.

De utána amikor a rendes kötelező uh-kra mentem, akkor az már máshol volt, és ki is volt írva, hogy nyomtatott kép mennyi, meg cd-re mennyiért teszik fel a mozgó képet.

2008. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Margit kórházba jártam terhesgondozásra és nem kellett fizetnem a képekért (12. és 18. heti UH-on). utána pedig már nem adtak fotót, gondolom már nagyobb volt a bébi és nem fért volna el rajta.

Ezek szerint kórház válogatja.

2008. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ugyan én magánrendelésre járok, és annak az árában benne van a dvd, ha van uh.

Az SZTK rendelésen meg mindig eggyel többet nyomtat, és a kis könyvbe teszi. Az első kettő így volt, a többi dvd.


Doki és hely függő szerintem ez is, hogy mennyit kérnek érte.

2008. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, én úgy tudom ultrahang képet akkor adnak ha kérsz, de azért fizetni is kell 1000 - 2000Ft-ot.
2012. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!