Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség jele?

Ez lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Szeptember 25-én belém élveztek , nem tudtam hogy ez lesz. Valószínűleg akkor ovuláltam. Hormonmentes spirálom van.

Kb. 8-án kéne megjönnie de abszolút semmi jele nincs. Szokott feszülni egy héttel előtte a mellem de most semmi, olyan mint menzesz után. Annyira ideges voltam 25-én hogy hisztériába törtem ki miután ez megtörtént és a karomat is megvágtam azóta is nagyon ronda és fáj.


Ma reggel arra keltem hogy szorító érzés van a torkomban és olyan gyengébb, fáradtabb vagyok illetve kicsit kótyagos a fejem. Ezek lehetnek korai terhes tünetek?



2022. szept. 30. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, ez más
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rég olvastam ekkora hatalmas baromságot itt.
2022. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt 5 nappal az "esemény" után még semmiféle jele nincs, másrészt amit leírtál, az legfeljebb egy influenza kezdeti tüneteinek felel meg. Azonkívül spirálod van, úgyhogy ne fossál. Ha neadj isten 8-án nem jön meg, akkor vegyél tesztet, de tünetek még akkor sem lesznek.
2022. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
#1 Pedig vannak hasonlók, olvastam még cifrábbat is. Röhögni járok ide...
2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj istenem!!! Hányszor kérdezed még meg? Menj már el nőgyógyászhoz meg utána egy pszichológust is keress fel, mert te komolyan nem vagy normális!
2022. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez már hanyadik ilyen kérdésed ? Menj el szakemberhez mert ez nem normális.

8-a meg meg hol van? :D nem szokott pms tünet lenni több mint 1 héttel a menstruacio előtt :D

Az hogy megvagtad magad tényleg pszichológus . A szorító érzés valószínűleg a stressz miatt van…

2022. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a pszichiáteredhez, nem lehet, hogy ez kezeletlen. Ugye? Menjél el szépen soron kívül a pszichiáterhez. Önveszélyes vagy. Most az tök mindegy, hány kérdést írsz ki, terhes tutira nem vagy, de mentális beteg igen. Kezeltesd.
2022. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nagyon kemény. Pszichológus! Azonnal!

Tehát védekezel, így szexeltél, majd az aktus után hisztériában törtél ki. Szex után 5 nappal terhesnek képzeled magad. 9nappal menstruáció előtt azon pánikolsz, hogy nincs jele a menstruációdnak. Tényleg azt gondolod, hogy ez tök normális?🤔

+Tanács a jövőre: Ha ennyire fosol, akkor sehogy se szexelj inkább. Talán akkor nem végzed a zárt osztályon.

2022. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Beléd élveztek? Hányan?? 😆
2022. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet amúgy, hogy ez ugyanaz a csaj, aki nyáron vagy így nemrégiben tök sok kérdést írt ki róla, hogy a legutóbbi együttléte után 3-4 alkalommal is menstruált, a tesztjei negatívak, orvos nem látott terhességet, de "furán" érzi magát és kicsit dudorodik a hasa, szóval tuti terhes? Az a csaj volt hasonlóan képben a dologgal és pánikban a baba kapcsán.


Kérdező, ha nem is vagy ugyanaz, mint a fent leírt nő, azért baszki. Spirálod van, elvileg azért, hogy ne ess teherbe, nem? Ha nem bízol semmilyen fogamzásgátló módszerben, akkor tényleg a teljes absztinencia való neked, nem kell erőltetni a szexet egyáltalán, a mellékelt példa is mutatja, hogy nem való mindenkinek.


Keress fel egy szakembert. Nem nőgyógyászt, pszichológust. Hátha segít feloldani ezt az irracionális szorongást.


Nem vagy terhes.

2022. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8. Csak a párom……
2022. szept. 30. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!