Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy az orvos...

Létezik olyan, hogy az orvos azt állapítja meg, hogy nincs több petesejtem, de tévedett?

Figyelt kérdés

Arra akarok kilyukadni, hogy van-e esélye, hogy valamikor, véletlenül teherbe esek? Egy-egy petesejt nem maradhatott bent, amit esetleg nem mutatott az ultrahang? Mennyire 100% ez a dolog?

Járt valaki így? Vagy ismerőse?



2022. szept. 30. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt nem, mert a tüszőket látja csak, de ha nincs tüsző, nincs petesejt sem - ez logikus.
2022. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez sem igaz, mivel a petesejt fejlődik tüszővé. Így az hogy nem lát uh-on tüszőt, az annyit jelent, hogy nem volt tüszőrepedés. Nem azt, hogy egyáltalán nincs már petesejtje...
2022. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az orvos ezt mondta: egyik petefészekben nem lát petesejteket (vagy tűszőt?) sőt méretre kicsi, tehát elkezdett zsugorodni :( másik petefészekben egy bevérzett tüszőt lát. Azért vérzett be, mert nem tudott megrepedni alacsony hormonszint miatt. És igen, AMH eredmeményre várok, plusz egyéb hormonokéra.


Védekezni vajon szükséges, ha kiderül, hogy nem vagyok már fogamzó képes, vagy az egy 100%-os eredmény, ha az AMH szint alacsony lesz és el lehet hagyni a védekezést? 41 éves vagyok, az orvos korai menopauzát gyanít.

2022. okt. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!