Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ClearBlue rózsaszín ovulaciós...

ClearBlue rózsaszín ovulaciós tesztnél a kijelzőt kell csak nézni? Mert a kijelző negatívat mutat de a tesztcsík pedig pozitívat. Vagy azt nem kell figyelembe venni ?

Figyelt kérdés

#ClearBlue ovulaciós teszt
2022. okt. 1. 16:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyi, hogy en varnek meg 2 napot a tesztelessel☺️
2022. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Hat szerintem is amit késik ennyit különben már 9-10. nap kesesnel gondolom már ki kellett volna mutatnia másoknak már a nemvart napján kimutatja.

Nem tudom hogy most abbahagyjam vagy ne?

A doki ajánlotta és én bizok benne sok jót olvastam róla hogy sokaknak segített.

Nem tudom mi tevő legyek egy hét után ezt okozna?

Ilyen hamar befolyásolná a ciklusom végülis ez egy vitamin.

Ahh nem tudom mi legyen

2022. okt. 30. 11:17
 23/28 anonim ***** válasza:
En covid miatt hagytam abba mert 1 hetig csak fekudni tudtam… elvileg 2-3 ciklus utan visszaall tole a rend☺️szoval szerintem nyugodtan szedd, en mar megvarom a ciklus 1.napjat es aznap kezdem ujra.
2022. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz és minden rendben lesz nagyon bízom benne hogy segíteni fog abban hogy babás lehessek 🤞🏼🤞🏼
2022. okt. 30. 11:53
 25/28 anonim ***** válasza:

Szurkolok☺️ miota probalkoztok?

En sajnos tul vagyok egy kemiai terhessegen, azota egy normalis ciklusom volt😔

2022. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(

7 hónapja de eddig sajnos sikertelenül :/

És ti?

2022. okt. 30. 12:35
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekunk ez az 5.honapunk. Elso honapban osszejott, viszont sajnos megszakadt😔utana ki is maradt egy ciklus, szoval szeptemberben tudtunk probalkozni, most pedig a covid es inofolic miatt nem is tudom, hogy van-e esely…🙄

De kitartast! Erdekel hogy alakul nalad☺️

2022. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom

Remelem minél hamarabb összejön

Drukkolok 🤞🏼

Kitartást kívánok neked is

Amint lesz valami változás mindenképp írok majd írj te is 😊

2022. okt. 30. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!