Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk a...

3 hónapja próbálkozunk a babával. Előtte 3 évig fogamzàsgàtló tablettàt szedtem. Ebbe a hónapba elkezdtem hőmérőzni minden reggel ugyanabban az időben. Szerintetek volt peteérésem ? 3 nap múlva kellene megjönni. A mestruációm mindig pontosan megjön

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy orvos is csak rendszeres uh-val tudná neked megmondani... tőlünk ennél nagyobb profizmust ne várj kérlek!
2022. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2022. okt. 4. 14:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Belinkeltem a görbém. Alig megy fel a hőm közepidőbe ... most kezdett el a nemvart előtt 6 nappal felmenni 36.5 -36.6. -ra ....
2022. okt. 4. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
óriási kilengésekre ne számíts, egy pár tized max.
2022. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak így nem is tudom hogy most volt-e vagy sem.. mert akkor elméletileg fenn kellene maradnia a hőmnek. Az enyém meg szerintem össze vissza ingadozik.. és kezdek parázni mert még fiatal vagyok, hogy valami gubanc van nálam hogy nem sikerül teherbe esnem. 26 éves nő ..
2022. okt. 4. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem volt.
2022. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Melyik nap?
2022. okt. 4. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel 22.-én volt fent a hőd, és másnapra esett le, így valószínűleg akkor.
2022. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok, de még olyan korai rágörcsölni. 1 év sikertelen próbálkozás még normálisnak számíthat, még úgy is hogy nincs semmi bajotok. Nekünk is 3. hónapban sikerült és emlékszem én is már azt hittem baj van velünk, de hidd el hogy a látszat ellenére nagyon sokaknak nem sikerül olyan gyorsan. De nekem is minden ismerősöm akiről tudom annak elsőre összejött, de lehet hogy csak azok hangoztatják szívesen, ki tudja...:)

Szerintem felesleges méregetni a hőt, ettől sem fog elöbb sikerülni mint amúgy.

Inkább egy vérvételre menj el, szedj vitamint hogy felkészítsd a tested a terhességre.

2022. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. 23.-án reggel voltunk együtt,úgyhogy akkor lehet ez a hónap elúszott :( voltam vérvételen . Tökéletes a véreredményem hála istennek .
2022. okt. 4. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!