Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy babaprojekten vagyunk a férjemmel. A napokban van ovulaciom(teszt alapjan is), és jovoheten 10.11.-en kellene mennem tudoszurore..10.23.-ra nem várom. Lehet probléma a sugartol?

Figyelt kérdés

Vagy ilyenkor még szerencsére nem Okoz semmi kárt.!?

Olvasni neten pozitiv es negativ dolgokat is ezzel kapcsolatban..

Belsőm azt mondja, hogy tetessem át az idopontot mensis napra, viszont a céghez pedig már várják a leletem..


Ti mit tennétek?



2022. okt. 4. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam, 10.16.-ra nem várom. 🤦‍♀️
2022. okt. 4. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menj el, még nincs is baba, akkor sem ha ez AZ a hónap, mint hogy később ne csinálják meg, ne legyen munkád és pénzed 3 évig...

Semmi baj nem lesz, LEHETSÉGES beágyazódás sem megy addig végbe, nemhogy bajt okozzon egy villanás.

2022. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

2eshez annyit hozzá tennék, hogy nekem az éves kötelező tsz előtt bejelentettem a terhességet, és az uzemorvis hagyott dolgozni 7. Hónapig vagy amíg táppénzre nem mentem, úgy hogy 17. Héten lejárt az alkalmassági.

De neked se terhességed, se szívhan, se lelet a terhességről, szóval inkább túl esni rajta, vagy akkor meddig bírod húzni, ha már próbálkoztok, minden hónapban ez lesz...

2022. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is munkahely függő. Nekem akkor járt le az alkalmasságim, amikor 2. trimeszteres kismama voltam. Automatikusan nem kértek tüdőszűrőt, az üzemorvos pedig szinte azonnal alá is írta, hogy alkalmas vagyok. Az állapotom nem indokolta azt, hogy a munkámat ne tudjam elvégezni. Úgyhogy szerintem is inkább csináltasd meg, mert pont aktuális, de ha most terhes lennél sem küldenének el olyan vizsgálatra ami a babát veszélyezteti.
2022. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél egy predictor early tesztet nekem 6 nappal előtte mutatta a terhességet, 8 nappal ovu után.
2022. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!