Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetéles után 1-3 hónapon...

Vetéles után 1-3 hónapon belül a probléma mentes teherbeesés/terhesség? Lehetséges? Tapasztalatok, példák!

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

9 hetes missed ab. után a 2. hónapban megfogant a fiúnk. Problémamentes terhesség volt.A 36. hétre születt, de nem a vetélés miatt,hanem mert a a tesója és közte 14 hónap van csak.

Kicsit paráztam,mert a dokim 3 hónapot kiemelte mondta.

2014. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4 terhesség, 2 sikeres. 1.vel semmi gond. 2. 2 évvel később vetélés 12. héten, 5 hetes "babával", 5 hónap kihagyás, újabb terhesség, ikrek, 6-7 hetesen leálltak fejlődésbe, 12 hetesen lett befejezve műszeresen. 1 hónap kihagyás, újabb terhesség, de csak egy ciklussal később derült ki, mert 1x megjött. Volt egy pötty barnázás, de aztán semmi. Végül 38 hétre született, pont ahogy nővére, csak ezúttal sürgősségi császár lett a vége, de nem hiszem, hogy bármi köze lenne a vetélésekhez.
2014. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9 hetesen missed ab,a 3 hónap pihenő idő után megint terhes lettem.Még az elején járok,most vagyok 9 hetes,remélem minden rendben,ma megyek uh-ra.Az előző terhességemnél semmi tünetem nem volt,most rengeteg van,nem tudom ez számít-e valamit.Én optimista vagyok:)
2014. dec. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3. hónapban sikerült, probléma mentes terhesség, sos császár farfekvés miatt.

2. hónap, probléma mentes terhesség, spontán szülés beindulás, sima szülés.

2014. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korai vetélés után "okos" javaslatra 3 hónap szünet, majd pedig 18 hónap hiábavaló próbálkozás. A 18. Hónapban pozi teszt, majd 1,5 nap boldogság után pecsételés, vérzés, vetélés ... Ekkor mondtam azt, hogy engem már nem érdekel, lesz, ami lesz. A vetélés ciklusában, azaz rögtön pozi lett ismét a teszt, aztán 36 hét múlva megszületett a fiam. Én ezek után azt javaslom mindenkinek, hogy ne várjon vetélés után!
2014. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Megint baj van. Csak 5 hónap telt el az előző vetélésem óta!Hogy lehet ezt ép ésszel felfogni????Fél éven belül két babát is elveszíteni??
2014. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj.?? Mi is már próbálkozunk de úgy félek. Két mensim volt,előtte 11 hetes vetélés. Már nem is tudom hogy várom e,vagy nem e.
2014. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.mi a baj?!nekem 1 hónapja volt missed ab.om.már most félek teherbe esni...
2014. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Üres a petezsák,nem látszik a baba az uh-n.Esküszöm,ha megint missed ab lesz a vége,én elköttetem magam!Ki bírja ezt idegileg? 4 havonta járni műtétre?! (Olvastam itt olyat,hogy 9 meg 13 vetélése volt.Elsírtam magam,ilyen tényleg van?) Egészséges vagyok én is meg a párom is,egyszerűen nem értem.Már nem merek teherbe esni többet!
2014. dec. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-asnak a 2-estől: látod, nekem is 3.ra jött össze, van még remény. Habár igazat megvallva én úgy álltam hozza, hogy legyen csak 1 hónap várakozás,vetéljünk el ezzel is és akkor kivizsgálnak. Én 7 hetesnek gondoltam magam, mikor kikönyörögtem egy uh-ot-Angliában élek itt csak 12 hetesen és 20 hetesen van uh, ha barnázol, lesarják. Úgy feküdtem fel a vizsgálóasztalra, hogy na én most itt maradok, befekszem kaparásra. És akkor megláttuk a kis szívverését, és kiderült, hogy nem 7 hanem 9 hetes vagyok, de én méretek alapján tudtam, hogy nem 9, hanem 10 hetes. Ez a következő uh alapján be is igazolódott, így derült ki, hogy előző ciklusban fogant. Ekkor már tudtam, hogy ő megmarad. Előző kettőnél éreztem, hogy biztos nem maradnak meg. 3 babát vesztettünk el, ha őt is elveszítjük, én nem is tudom....adoptálásról kezdtünk el beszélni párommal, mikor ezzel a terhességgel is kezdtem barnázni. De még a végén is óriási mákunk volt, mert nem sokon múlt, hogy a szülőágyon veszítsem el. Ezek itt hentesek.
2014. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!