Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógynövény teák segítettek?

Gyógynövény teák segítettek?

Figyelt kérdés

Olvastam a cickafark és palástfű kombóról, ezt hogyan kell inni?

Kinek segített?

1 éve próbálkozunk


2022. okt. 5. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz akkora mennyiségű teát fogyasztani, amivel valóban hatásos lehetne,bár ártani nyilván nem fog.


Ha egy éve próbálkoztok sikertelenül, érdemes lenne felkeresni most már egy szakembert. Mondjuk az is fontos tényező, hogy hány évesek vagytok, van-e valamilyen betegségetek.

2022. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen felkerestünk, problémát nem látott.
2022. okt. 5. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Biztos? Neked megcsináltak mindent, ami okán ki lett zárva a meddőség? Labor vizsgálatok (hormon panel ciklushoz kötötten + 3 pontos cukor és inzulin terhelés + homa index + pajzsmirigy panel + véralvadási genetika - Leiden, mthfr, cöliakia panel, sperma ellenes antitest és egy általános nagy rutin), petevezeték átjárhatósági vizsgálat, esetleg folliculometeria amivel ultrahangon követik magát a peteérés, immunológiai szakorvosi vizsgálat. A párodnak spermakép sperma minőségi vizsgálattal is történt? Szerintem nem. Egy év után kezdenek vizsgálódni, ha nem jön a baba. Szerintem is orvoshoz menj, csináltasd meg a felsorolt vizsgálatokat és ha minden rendben van, akkor visszatérhetsz a csodateákra.
2022. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ismétlem voltunk dokinál, volt labor, volt minden.

Mivel szoptattam az első gyerekünket sokáig így arra indokolja a doki hogy amiatt.

2022. okt. 5. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem esel teherbe annak oka van. Válts orvost és folytasd a kivizsgálást mind a magad, mind a párod részéről!
2022. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
A tea árthat is...nekem pl megnyúlt tőle at amúgy sem rövid ciklusom. Ami a hormonokat piszkálja azt csak hormonsor után szabad használni, ha megkívánja a dolog. Pl, ha jók a hormonjaid akkor a tea összekuszálhatja... e vitamin, d vitamin, folsav. Más nem igazán kell...esetleg egy babamama vitamin, ha mindenképp szeretnél valami pluszt. Én a teát nem javaslom tapasztalatom alapján.
2022. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy éretlenek a tüszőim, minden értékem egyébként jó, csak ez az egy ezt is a hosszan szoptatásra indokolja.. :/ Így tanácstalan vagyok
2022. okt. 5. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem látott problémát, akkor ne kezdd el. Én elkezdtem jó hormonokkal, olyan szinten cseszte szét a ciklusomat, hogy 8 hónap volt, mire helyreállt, másfél hónap teázás után... amikor megint volt peteérésem, egyből jött is a baba. Inkabb D vitamin, E vitamin. De ezt a teaizét ne. Ne szívsad meg magad.
2022. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!