Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29mm-es tüsző nem reped meg,...

Kérdezi kérdése:

29mm-es tüsző nem reped meg, lehet túl érik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma voltam az orvosomnál, látott egy 29mm-es tüszőt és sok kicsit még mellé, de a mai tesztem sem lett pozítív (LH). Szerintetek ez normális? Nem lesz túlérett a petesejt? Azt hittem ma már pozítív lesz de nem. A ciklus 18.napján vagyok.



2022. okt. 7. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj délután akkor célszerű
2022. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban délután javasolják az lh tesztet. Előtte ne igyál sokat és pár óráig ne is menj pisilni. És minden nap fixen egy időpontban kell csinálni. Én mindig délután 5-kor csináltam, amikor haza értem a munkából.
2022. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az már lehet, hogy ciszta lesz.
2022. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy egy picit már nagy. Nekem egyik ciklusban volt egy 24 mm-es tüszőm. Akkor 3 napig volt pozitív az LH-teszt. De végül megrepedhetett, mert a progeszteron szint igazolta. A 29 mm már nem biztos, hogy megreped. Orvos mit mondott rá?
2022. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Attólfélek én is, hogy ez már ciszta lesz. Pedig az összes cisztám felszívodott. Az orvos csak annyit mondott próbálkozzunk. És, hogy domináns tüsző az 29mm-es és van sok kicsi. 1 havi closty kurám volt és most azt mondta 3 hónapig pihenjek, próbálkozzunk, és 3 hónap múlva menjek vissza.
2022. okt. 7. 11:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig este csináltam este 6 és 8között. Délután dolgozom így nem tudok délután tesztelni.
2022. okt. 7. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizony már túl nagy... ha ma nem reped meg akkor nem is fog :( Sajnálom, persze azért legyetek együtt, hátha még most megreped. Picike esély azért még lehet. Mielőbbi sikert nektek.
2022. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!