Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 mm-es retardált tüsző a...

17 mm-es retardált tüsző a 12.napon már nem reped meg?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12.napos uh-n és bal petefészekben van egy 17 mm-es retardált tüsző meg mindkét petefészekben sok apró tüsző. Clostit írt következő hónapra a nőgyógyász meg prolaktin vérvételre küldött. Hosszabb ciklusaim vannak 35-40 naposak.

#Nőgyógyászat, ultrahang, tüsző, retardált tüsző, ovuláció, peteérés,
2021. jan. 18. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A 17 mm-es tüsző 3 napon belül repedhet 20-25 mm között repednek. Retardált tüsző mit takar? Hibás? Mert akkor annak jobb nem is repedni. Mit mondott a doki? Domináns tüsző szokott lenni.
2021. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert én se tudom. Nem mondta az orvos, hogy ez most mi, de biztos nem jót jelent ha következő hónaptól gyógyszert kell szednem. Neten rákerestem elvileg összeesett tüsző ami már nem reped meg.
2021. jan. 18. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:

"Retardáció=visszamearadottság.Nem fejlödött ki rendesen a tüsző"


Nem megfelelő minőségű, így hiába reped, nem fog megtermékenyülni. Remélhetőleg a closti segít majd.

2021. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És teljes hormon panel volt, mert anélkül tilis szedni.
2021. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó ha tudnád, hány orvos írja fel labor és UH követés nélkül...
2021. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Következő ciklus 12.napjára hívott vissza, hogy kiderüljön a clostitól van e domináns tüsző.
2021. jan. 18. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én dokit váltanék. Hormon vizsgalat nélkül nem kezdeném el.

Keress egy jó endkrinológust.

2021. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!