Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a facelle...

Szerintetek ez a facelle pozitív lehet?

Figyelt kérdés

Elvileg 1 napom van a mensiig. Megcsináltam most délutáni vizeletből egy facelle 10-es tesztet.

Kb 1-2 perc elteltével ilyen lett. Majd rögtön egy perc múlva ilyen. Meg mindig nem száradt meg, szóval nem időn túli.

Én mintha látnék valamit. Ha negatív. Akkor rögtön homezo szokott lenni, vagy ráadásul fehér a reagens mező.

[link]

[link]

[link]



2022. okt. 9. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ez negatív.
2022. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hómező.


Az első kép még túl korai, a pisi sem futott rendesen végig... A teszthez mellékelt utasításban szépen, magyarul írja, hogy a bemártástól számítva mikor olvasható le legkorábban az eredmény, és hogy mennyi ideig legkésőbb. El kéne olvasni.

Az időn túli sem a csontszáraz tesztet jelenti, butaságot írsz.

A teszted negatív.

2022. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyértelmű negatív.
2022. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2022. okt. 9. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Mintha….talan engem is elbizonytalanítana….de ez NEGATÍV..


Ami nem zárja ki, hogy sikeres hónap volt… nekem a 10-es is már késő mensinél is csak reggel mutatta ki

2022. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 nap múlva mensi akkor ez negatív!
2022. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek :)
2022. okt. 9. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Az első képen mintha látnék valamit, de ez semmi sem. Nekem 3 nappal az esedékes menstruáció előtt ennél sokkal erősebb volt. Vagy később volt peteérésed és azért negatív, vagy ez a hónap nem volt sikerült. Két nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg addig.
2022. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen facelle tesztjeim, de sose lett belőle terhesség :/
2022. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Valóban hőmező, akármit is látsz látni vélsz, az nincs ott. Akkor tesztelj, ha késik pár napot!
2022. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!