Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is nehezebben jött...

Másnak is nehezebben jött össze a baba vetélés után?

Figyelt kérdés

Van egy 2éves kisfiam, és a nyáron volt egy vetélésem (11hetesen). Ők mindketten 2-3hónap próbálkozás után jöttek. Most egy féléve próbálkozunk és semmi! Percre pontosan jön meg, biztosan van peteérésem is, jókor vagyunk együtt, vajon mi az oka?

Úgy örültem volna egy kércsíkos gólyának, így karácsonyra! :(


2008. dec. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem is 26 hónapos kisfiam s ő elsőre összejött, mi is fél éve próbálkozunk s semmi...sajnos...nem tudom én se az okot, doki is mondta h minden ok...
2008. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Az első terhességem elsőre összejött, de elvetéltem. Most már több mint fél éve próbálkozunk, de kiderült hogy pcos-em van, clostit kaptam. Pár nap múlva tesztelek.

Kívánom hogy hamar jöjjön a baba Nektek is! Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!