Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mekkora esélyem...

Vetélés után mekkora esélyem van hogy megmarad most a baba? és utánna milyen sűrűn vannak a vizsgálatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Esélyt latolgatni (ráadásul minden infó nélkül) nehéz.

Sokaknak (többek között nekem is) a második terhességgel már minden rendben van, de vannak olyanok, akiknél ekkor sem jön össze.

Én csak annyit tudok javasolni, hogy mihamarabb keresd fel a dokidat, aki gyógyszert ír fel Neked a terhesség megtartása érdekében.

Szorítok, hogy Nálad most már minden rendben legyen!

2010. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nálam nem voltak sűrűbb vizsgálatok, pedig 3 hónappal később estem újra teherbe. Teljesen úgy kezeltek, mint egy "sima" terhest. :)
2010. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4x vetéltem, az 5. terhességem sikeres volt, de még így sem vizsgáltak sűrűbben.
2010. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokt.
2010. aug. 4. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!