Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom nem szabad szét szedni...

Tudom nem szabad szét szedni terhességi tesztet, de a kisördög a vállamon mindig rá beszél, életemben nem tapasztaltam hasonlót, mit gondoltok? Ez egy predictor early teszt, sosem láttam meg rózsaszín függőleges csíkot ezen a részén. Megnézitek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 07:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A main van csík ami halvány pozitívnak látszik. Az első ugye hómező volt. Időben a beágyazódási vérzéshez képest viszont nagyon fura, hogy ilyen halványka. Azért drukkolok, hátha mégis. Minden esetre a mai okod ad arra, hogy tesztelj még.
2022. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%

Persze, mert rajtad kívül senki nem várt éveket babára. Honnan is tudhatnánk, milyen ez... Én mondjuk tudom... 2 év volt, mire terhes lettem. Mentem volna dokihoz, de a covid mindent felrúgott.

De sosem műtöttem szét teszteket, és egyszer sem teszteltem idő előtt.

2022. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%
“De nyilván aki szét teszi a lábat és mar is terhes az nem tudja milyen ez.” Attól nem leszel terhesebb, hogy ízléstelenkedsz.
2022. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
71%

"De nyilván aki szét teszi a lábat és mar is terhes az nem tudja milyen ez."


Majdnem írtam valami biztatót, akár hiszed, akár nem, jó volt látni, hogy a mai teszted halvány pozitív lett, de aztán a szemem elé került ez a fenti mondatot. Szégyellheted magad.

2022. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
41%

Ja, csak a válaszolók ízléstelenkedhetnek, cinikuskodhatnak, és szólhatnak be, majd elfelejtettem...


Azt nem értem, akinek nem inge, miért vette magára ezt a mondatot?


Nem, sose szedtem szét tesztet, soha nem teszteltem mániákusan, viszonylag hamar összejöttek a gyerekeim.

De akkor sem értem ezt a hozzáállást miért kell...

2022. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Az apajelölt is túl van a vizsgálatokon?
2022. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Annyiban nem tudtam nem magamra venni, hogy történetesen volt képem háromszor is azonnal teherbeesni. Ahogy ő mondaná, csak széttettem a lábam. Speciel én egyetlen cinikus vagy bántó szór sem írtam neki. Nincs azzal gond, ha visszaszól az őt savazóknak, csak éppen egy bizonyos szint alá kár lesüllyedni, mert bizony ezzel a szépen megfogalmazott mondatával egy kalap alá vett minden nőt, aki nem küzd termékenységi problémával. Nem kéne ilyen degradálóan beszélni senkiről.
2022. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdező, te nem tetted szét a lábad (ha még közönségesebb akarok lenni, akkor dugattad magad a ferjeddel), hogy teherbe ess? Tudomásom szerint a technika ugyanaz, ha hamar összejön, ha nem.
2022. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg biztató! Drukkolok!!! :) 🤞
2022. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
14%
25ös! Teljesen igazad van!! Én sem gondoltam attól a mondattól semmi rosszra! De itt annyi gyökér van, hogy csak kötekedni tudnak. Itt élik ki magukat az igazán ostoba és agyatlan nők! Miért ne szedhetné szét?? Kinek mi köze van hozzá? Feltettek egy kérdést, ha ennyire zavaró minek ír oda🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.. Beteg a világ!! Kérdező! Ha még nem ment el teljesen a kedved, én azért kíváncsi vagyok, hogy mi lett a végeredmény és nagyon remélem, hogy vége lesz a gyötrelemnek! Kitartást!
2022. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!