Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3-4napban többször is rosszul éreztem magam ( émelygés, szédülés és folyton aludnék).

Lindynette fogamzásgátlót szedek.

Még nem teszteltem, mivel az elmúlt hónapban nagyon sok stressz ért, alig ettem stb és nem tudom eldönteni, hogy mi okozhatja ezeket a tüneteket.



2022. okt. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is.4 Honapig szedtem a lindynetett kegyetlen hanyingerem volt tole nem tudtam enni faradekony voltam, reggeli rosszuleteim voltak(hanyinger akkor is) es rettentően kiszárította a bőröm. Váltottam Novynettre nincs egy honapja hogy szedem sokkal jobb a kuerzetem
2022. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok meg annyit hogy azota 3x tobbet eszek ami nalam nagy dolog mivel nagyon vekony vagyok.
2022. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én lassan 1 éve szedem (előtte Reziat szedtem), de csak most jelentkeztek a tünetek.
2022. okt. 15. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj és megtudod.

Ha te magad nem érzed hogy milehet akkor sajnos mi se fogjuk tudni ezt így megmondani

2022. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!