Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogamzásgátlót szedek, az első szem kimaradt..ráadásul orbáncfű teát ittam, amiről most tudtam meg hogy nem szabad fogamzásgátló mellett.. KB egy hétig iszogattam... vajon lehetett peteérésem? ... Mivel az ovuláció napján felment a hőm rendesen 37,1 re ami azóta is tart.. Bár volt egy kis visszaesés ma reggel 36,6 de azóta visszakúszott 37,1 ig...a mensimnek még van három nap míg meg kellene jönni.. Természetesen a párommal voltunk együtt.. Lehetséges lenne egy esetleges terhesség? Esett már valaki teherbe fogamzásgátló mellett? Megtartotta a babát? Egészséges?

2020. okt. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az unokahúgom fogamzásgátló mellett fogant. Már 10 éves
2020. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tabi nem 100%-os, de ha megfelelően alkalmazod akkor igen nagy "hatásfokkal" véd. 3 hét múlva csinálj egy tesztet és akkor elválik.
2020. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabletta mellett elméletileg nincsen ovulációd, tehát nagyon furcsa, ha neked így változik a hőmérsékleted. Kérdezd meg erről az orvosod!
2020. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen valójában ezért tartottam furcsának a hőemelkedést, mintha lett Volna ovulációm ...és azóta is fennt van a hőm...
2020. okt. 13. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!