Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e valaki úgy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e valaki úgy terhes hogy fogamzásgátló mellett cigizik néha és negatív lett a teszt 15 napra rá hogy volt a közösülés ? A mensi is napra pontosan megjött!

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mitől lenne terhes ha védekezik és menstruációja se késik és negatív ateszt is? És a ciginek mi köze ehhez az egészhez?
2020. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. NE CIGIZZ FOGAMZASGATLO MELLETT!

2. Reszleteket nem irtal.

3. Ha rendesen szeded a foggatlo ved.

Fejtsd ki jobban es segitek.

2020. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: azt olvastam csökkenti a hatását


Második : Bennem ment el a partner és pár szál cigit elszoktkam szívni naponta de ahogy az előző válaszolónak is írtam azt olvastam csökkenti a hatását ezért aggódom egyébként több mint 1 éve rendszeresen szedem a fogamzásgátlót

2020. dec. 8. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne cigizz, de nem a fogamzásgátlás miatt hanem mert a cigi rossz, éééértem? :)

Semmi köze a dohányzásnak a fogamzásgátláshoz, csak szimplán roncsolja a tüdőt meg a cardiovaszkuláris rendszert. Ha a fogamzásgátlót előírásszerűen szeded, nem akadályozta semmi a felszívódását (hányás, hasmenés stb.) nem szedtél mellette annak hatását befolyásoló egyéb készítményt akkor NEM vagy terhes. Nem kell minden "jelbe" (pár kg, kis hasi nyomás, mellek érzékenysége stb.) azonnal terhességet látni.

2020. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi koze van a ciginek a fogamzasgatlashoz, hogy fokozza alapbol a foggatlo a trombozishajlamot, ha dohanyzol meg foleg. Rengeteg lany hal bele tudoemboliaba.
2020. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem lehet cigizni a fogamzásgátló mellett, mert csökkenti a hatását, hanem azért, mert mindkettő növeli a trombózis esélyét. Ez pedig nagyon fájdalmas, és akár életveszélyes is lehet. Olvasd el a betegtájékoztatót, mert abban erre a kérdésre is kapsz választ. Ha már ragaszkodsz mindkettőhöz, legalább legyél tisztában vele, hogy mit kockáztatsz.
2020. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha megjött a menzesz,nincs terhesség


Plusz a teszt is negatív, szóval nagyom nem értem mi van. A cigaretta árt az egészségnek,de terhes nem leszel tőle. Jól is néznénk ki...

2020. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem vagyok terhes! Mindenesetre még 1 teszt és elmegyek nőgyógyászhoz! És megnyugszom 😉
2020. dec. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!