Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap mulva érdemes terhess...

Hány nap mulva érdemes terhességi tesztet csinálni?? A párommal mult pénteken voltunk együtt és masnap elkezdett alul a hasamnál kicsit görcsölni mintha megjött volna és meddig szokott tartani ez a folyamat????

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esedèkes mensi elmaradàsakor
2022. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után minimum 14 nap.



Amúgy aktus után másnap még semmilyen lehetséges terhesség nincs, hiszen még kb nem is találkozott a petesejt és a spermium...


Esetleg pont ovud volt és jobban elérte a párod a méhszájat, ezért a fájdalom...pl most nekem is ez volt...szombaton együtt voltunk másnap reggel meg azt hittem most jön meg a havim (persze tudtam, hogy ovum van)


Szóval nyugi, két hét és kiderül.

2022. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradt mensikor.
2022. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmaradt mensinél!

Sok nőnek ki mutatja a nem várt nap előtt is, de saját magammal példálozva előtte teljesen negatív volt, az elmaradt napon is még negatív volt. Késés első napján halvány pozi, és így tovább szépen erősödött. Kinek hogy mutatja, attól függ mikor fogant a baba, és mennyi hcg-t termel a szervezetet.

2022. okt. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!