Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét szombat( azaz 8.-a)haj...

Múlthét szombat( azaz 8.-a)hajnalban lefeküdtem a barátommal elszakadt a gumi de mielőtt elélvezett kihuzta… Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni ezert még aznap szombat delután mentem esemény utániért és még este be is vettem..Tehát nem telt el 24 óra az eset és a gyógyszer bevétele között.A menstruácios naptáram szerint aznap a cikusomban nem termékeny napok voltak.. 15.-én kellett volna megjönnie( bár van hogy neha pár napot csúszik) Azóta eltelt pár nap, ma ha nem jön meg akkor a mai nappal együtt 3 napja késik…tegnap nagyon eluralkodott rajtam a pánik így vettem egy tesztet tegnap es ma reggel első vizeletből megcsináltam, szerencsémre negativ lett… Mi a véleményetek megnyugodhatok ezek után hogy nem lesz baj?

2022. okt. 17. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezett beléd a párod, vettél be eseményutánit, és megjött. Nem, biztosan nem vagy terhes, a késés a tabletta miatt van. Hormonbombát vettél be, simán okozhat zavart a menstruációban.
2022. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat, a megjött helyett negatív tesztet akartam íni*
2022. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2022. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!