Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a szaktársammal,...

Lefeküdtem a szaktársammal, de most először. Nem volt bent teljesen, kb.5 percig tartott és minimálisat élvezett el bennem. A baj az, hogy pont a 14. napon volt és nem védekeztünk. Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 03:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
50 százalék. Vagy igen, vagy nem.
2020. márc. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy kivel és hányadszor. Lehetsz, az a lényeg. Az esélylatolgatás felesleges.
2020. márc. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

"minimálisan élvezett el" az meg milyen??

Neked nem mondták, hogy bezártak az egyetemek, aztán költözz haza, ne a szaktársaddal kefélgess védekezés nélkül?

2020. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szaktárs, hogy először és, hogy minimálisan élvezett el az mindegy. Ha ovilaciokor került beléd 1 csepp sperma is akkor biza terhes lehetsz.
2020. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jön ide az, hogy elôször? A spermáknak nincs olyan szabályzatuk, hogy “elsô szaktárssal történô kefélésnél nem megyünk sehova”. 😀 Ezt a minimálisan elélvezést se nagyon értem. Nem lehetsz egy észlény.

Írass esemény utánit.

2020. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Elment benned, pont ovu időben, tehát minden esélyt megadattok, hogy sikerüljön. A többi már csak a csillagok állásán múlik, azért manapság kelle gy év, hogy sikerrel járjanak a párok, de az ilyen "nem tervezett baleseteseknek" természetesen elsőre a lehetetlenből is sikerül...


Esemény utáni esetleg??

2020. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A minimákisat úgy értettem, hogy egyből gyorsan kivette. Másnap vettem be fogamzásgátlót, barátnőm adott az övéből.
2020. márc. 14. 08:26
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Esemény utáni tablettát kellett volna bevenni, nem a barátnőd fogamzásgátlóját... fogyatékos pitsák🤦‍♀️
2020. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda felelőtlenség. Legalább akkor védekeznél, ha csak egyszeri alkalom lesz. Ha pedig hirtelen felindulás és máskor is előfordulhat veled ilyen, tarts óvszert a táskádban...

Esemény utáni tabletta amit te keresel.

2020. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy a fogamzásgátló akkor működik ha FOLYAMATOSAN szeded, mindennap, és akkor is hetekig tart mire kialakul a védelem. Ez az utólag egy szem olyan hogy ennyi erővel egy C-vitamin tablettát is bevehettél volna...
2020. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!