Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal hamarabb meg jött de...

6 nappal hamarabb meg jött de van egy halvány tesztem ezt nem értem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kémiai terhesség lehetett.

Eleve minek teszteltél a nem várt előtt ennyivel?

2022. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ilyenkor meddig mutatja a teszt?mert ez rendes menstruáció kicsit erősebben veszek mint szoktam

Azért teszteltem mert éreztem a tünetet

2022. okt. 17. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen tünetet éreztél?
2022. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem ez volt a kérdés
2022. okt. 17. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

1. a teszt addig mutatja, ameddig HCG-t tartalmaz a vizelet, ha kémiai volt, akkor még nyilván néhány napig pozitívat fogsz tesztelni


2. a terhességi teszt néha bereagál akkor is, ha hormonzavar áll fenn, a te esetedben pedig ez elég valószínű, mivel ennyivel korábban megjött a menzeszed. Amint elmúlt, menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad!


3. nem tudom, milyen tüneteket véltél magadon felfedezni, de a terhességi tünetek NEM JELENTKEZNEK ilyen korán!!! Azokat a HCG és progeszteron szintjének emelkedése váltja ki, ha neked most 6 nappal korábban jött meg, és még ezelőtt teszteltél, akkor szerinted hány hetes lehetsz most 3-4??? A szervezeted még fel sem fogta, a beágyazódást, de már tüneteket érzel...


Kicsit le kéne nyugodnod és elengedni a dolgot. Most biztos, hogy nem vagy terhes, bármennyire is erőlteted.

2022. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ezzel tisztában vagyok mert eléggé verzek,csak arra lennék kíváncsi hogy meddig mutassa a teszt?

De köszönöm a választ

2022. okt. 17. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még pár napig biztosan fogja.. Ha tudnánk mennyi hcg volt a szervezetedben, akkor is csak kbre tudnánk megtippelni, hogy milyen gyorsan ürül ki..
2022. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kémiai terhességnél késni szokott a menstruáció 1-2 hetet és nem annyival korábban megjönni.

Valamilyen hormonzavarod van, aminek a végére kellene járni.

2022. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet?
2022. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg ki dobtam de egy 10es teszt és félig olyan erős volt mint a kontroll csik
2022. okt. 17. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!