Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm késik 2 napja...

A menstruációm késik 2 napja Kb 6 hónapja próbálkozunk a babával. Ma voltam dokinál azt mondta minden normális terhesség nem látható de a múlt hónapban 2 napos volt a mensim. Az endometrium vastagsága 8mm mensi előtt ez normális?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

8 mm elég kevés ahhoz, hogy még tudjon tapadni egy megtermékenyített petesejt, valószínűleg emiatt volt 2 napig tartó menstruációd előző hónapban.


2 nap késés után a doki természetes, hogy semmit sem látott, de amúgy is kevés az esély, hogy legyen így valami.


A próbálkozás előtt szedtél gyógyszert vagy nincsen valami hormonális gondod? Akkor szokott ilyen vékony lenni az endometrium.

2022. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem nem szedtem semmit sem kivéve Femibion 0 azt szedem már jó pár hónapja

A doki egyébként nem említette hogy gond van az endo vastagsagaval csak engem nyugtalanít hogy ez így rendben van e így mensi előtt

mert voltam a nyáron magán dokinál és akkor 13mm vastagságú volt akkor az doki azt mondta lehet terhesség de visszamentem egy hét múlva és már normális volt ez volt akkor Mensi előtt egy héttel ezért nem tudom hogy mi lehet ez

Hormonális problémám nincs hala istennek.

Babaprojeckt érdekében már mindent megpróbáltam ovu teszt vitaminok stb. Sajnos eddig eredménytelenül.

Az orvos szerint minden a legnagyobb rendben van legyek turelemmel.

2022. okt. 20. 19:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy most járok a 30. ciklusnapnál és 8mm vastag az endometrium
2022. okt. 20. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a doki 8mm a minimum amiben még megtud tapadni, nekem is ennyi volt pont mensi előtt mikor a doki nézte
2022. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez így vajon rendben lehet?

Nagyon várom már hogy babás legyek remélem hamarosan én is anyuka lehetek 🤞🏼

2022. okt. 20. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu után pár nappal volt 10 mm, tudtommal ennyi kell minimum a babához…
2022. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet a gond

Ajánlott most a doki az Inofolic-ot ajánlotta tegnaptól már azt is elkezdtem szedni.

Hat nem tudom reménykedem.

Meg mindig nem jött meg 4 nap késés 32. ciklusnap.

2022. okt. 22. 11:05
 8/14 anonim ***** válasza:
8mm mellett elég kevés az eseélye a babának... az orvos nem mondta el, hogy több hónap is lehet mire helyre jön? pl. elég egy olyan kis húgyuti fertőzés amit te észre sem vettél, de ott lappangott és tünet nélkül átment rajtad....
2022. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inofolic szedése helyett én inkább orvost váltanék, főleg ha magán alapon ennyire pancser, hogy a mensid 2 napos késése után már vizsgálgat és nem mondta meg telefonba, ha kesett egy 15 napot, akkor nézzél tesztet és ha pozitív akkor menj vissza hozzá.... meg ha nem mondta el azt sem, hogy a 8mm kb. semmire nem elég és több ciklus is lehet mire rendeződik a mérete, és sok minden befolyásolja, és ha még magán orvos is, akkor csak arra megy ki, hogy leszedjen lóvéval és minél többet menj hozzááá
2022. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a femibion amúgy egy rakás sz.r, csak a reklámok miatt van neve és ára, sokkal jobb cuccok vannak annál, akár vényre is, de egy normális orvos ezt is elmondja.
2022. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!