Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm késik 2 napja...

A menstruációm késik 2 napja Kb 6 hónapja próbálkozunk a babával. Ma voltam dokinál azt mondta minden normális terhesség nem látható de a múlt hónapban 2 napos volt a mensim. Az endometrium vastagsága 8mm mensi előtt ez normális?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyeneket nem mondott ezekről nem tudok/tudtam amit írsz hittem az orvosnak de valószínűleg igazad lehet hogy az orvossal van a baj mivel ezekről nem említett semmit sem.

Annyit mondott minden rendben legyek türelmes említettem neki a Femibion-t is azt mondta hogy az jó és emellé ajánlja az inoficot ami hozza teszem nem volt olcsó mulatság de gondoltam ha ezt tanácsolja minden pénzt megér ha segít.

Ha ezek nem jók mi ajánlotok?

Tényleg tanácstalan vagyok és köszönöm a valaszaitokat

2022. okt. 22. 17:20
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocsi átírta a telom Inofolic-ot szerettem volna írni
2022. okt. 22. 17:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Én pl az inofolicot nem ajánlom, valakinek pont az borítja fel a ciklusát, nem minden esetben való mindenkinek. Én személy szerint csak folsavat szedek az minden ami kell a pozitív tesztig…

A méhnyálkahártyára szedj E vitamint az hatásos illetve esetleg D vitamint.

6-os voltam

2022. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. okt. 22. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!