Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi nap folyamán csináltam...

Tegnapi nap folyamán csináltam egy tesztet ami negativ lett viszont azt vettem észre hogy mára már van egy halványacska csíkocska. nem rózsaszín Száradási csíkra gondolok de eddig akárhányszor teszteltem nem jelent meg száradási csík Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez mit jelenthet?
2022. okt. 21. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem jelent meg, itt olvastam csak róla, mióta gyakran tesztelek, jó sokkal találkoztam
2022. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Egy pici élet növekszik benned.
2022. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Tudom hihetetlen, de velem úgy volt, hogy:


Nem várt előtt 2 nappal teszteltem poénból, mert első próbálkozásunk volt az a hónap és nem gondoltam, hogy tényleg most pozi tesztem lehet. Olyannyira vettem viccre a dolgot én buta, hogy a reggeli tesztelés után ott hagytam és csak valamikor délután néztem rá. Volt rajta 2 csík. Gondoltam, hogy száradási, de bennem volt, mi van, ha nem?...


Ki vártam a nem várt napját, majd teszteltem. A szemem előtt rajzolódott ki, az erős 2. csík. Nem tudtam elhinni. 17 hetes vagyok, valahogy még most sem merem elhinni. Nagyon boldogok vagyunk.


Szerintem ezt a tesztet ne vedd komolyan, és 2 nap múlva, vagy még ha nem vagy a nem várt napján, akkor tesztelj.


Nem tudom vágytok e babára, de ha igen, szorítok!

2022. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra. Ez semmit nem jelent, időntúli tesztet nem lehet értékelni..
2022. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Probald ki.. ha sikertelen honapod lesz akkor a kovinel tesztelj ciklus elejen kozepen is .. ugyan ugy ott lesz!


Tapasztalatbol mondom hogy szinte majdnem az osszes teszten van idon belul is halvany masodik csik.. ugy hogy nemelyiknel szaradas utan idon tul egyertelmu pozitiv lesz .


Bar mondjak irjak hogy idon tul ne nezegesd de az hogy idon belul is ott van az szamomra atveres hiszen a babara vagyok vagy eppen nem vagyo noket arra osztonzi a gyarto higy vegyen meg 5 tesztet hogy megbizonyosodjon a terhessegrol majd megjon a verzes es ezert van az a sok "kemiai terhesseg" pedig nem.. csak a gyartok jatszanak velunm

2022. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es azert el kell mondani hogy itt ezen az oldalon ketto tabor van de az alapja ugyan az. Mindenki a halvany pozitiv teszttel jon csak van az 1-es kategoria aki terhes lett es a 2-ea aki kemiai terhesseggel zarta
2022. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!