Mimi4 kérdése:

8 hetes vagyok utrogestan hüvelykapszulát szedek esténként 2 db hüvelyben,2napja rózsaszín csík jelentkezett a kapszula fehér váladékának távozásakor,visszont tegnap illetve ma ez pecsételt vérzéssel jelentkezett. Nem igáz tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ami estére elmúlt, de ma reggel újra van és betéten látható szóval nagyon félek, orvosom azt mondta ez az ultragestan miatt van amíg nem csíp pisiléskor addig nincs baj , de olyan rémisztő ez az egész.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.


2022. okt. 20. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét várandósságnál elég hosszan szedtem utrogestánt, ilyen nem tapasztaltam (alacsony progeszteron, illetve vérezgetés miatt kellett)

Nekem azt mondta végig a dokim, hogy ha vérzek, akkor ügyelet.

2022. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem is értem miért nem hívott be hogy legalább megnézze nincs e baj . Mikor mondta hogy ez a gyógyszer miatt van és nyugodjak meg, ha pisiléskor csíp akkor mennyek be. Teljesen kivagyok már, de ha nem múlik haza jön a férjem munkából én elmegyek ügyeletre . Olvastam távozhat így ez a gyógyszer a hüvelyből de azért ez csak vérzés mégha cseppekbe is. Azért is írta ki és írom is meg mi volt majd másnak hátha egyszer segít.
2022. okt. 20. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam, de nekem sem volt vérzés egyáltalán. Itt viszont olvastam többször is, hogy volt akinek ‘kimarta’ a hüvelyèt ès emiatt pecsételt. Én biztos, ami biztos megnézetném.
2022. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vártunk férjem elindult haza és indulunk az ügyeletre köszönöm szépen a segítséget válaszaitokat.
2022. okt. 20. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden rendben van és tényleg csak az utro okozza!
2022. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!