Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, nektek miért nem tetszen...

Fiúk, nektek miért nem tetszenek a lányokon a rózsaszín, esetleg csillogós vagy strasszos dolgok?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom mondta, hogy neki meg a haverjai akk nem jön be ha egy lányon ilyen cuccok vannak. Tényleg így van ez?
2021. ápr. 14. 10:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ízlések és pofonok, kinek mi jön be!
2021. ápr. 14. 11:00
 2/17 anonim válasza:
Ruha miatt nem itélek,minimalista dolgok jobban bejönnek,de szerintem cuki.
2021. ápr. 14. 11:00
 3/17 anonim válasza:
Ez bizonyos életkor után már viselés kicsit ciki.
2021. ápr. 14. 11:22
 4/17 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Én nekem tetszenek az ilyen dolgok, de mondta nekem hogy ez nem tetszik a fiúknak.
2021. ápr. 14. 11:26
 5/17 anonim válasza:
Gyerekesként fognak rád tekinteni, ha nem ilyen a baráti társoságod.
2021. ápr. 14. 11:30
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem az egész öltözetem ilyen, csak néhány ruhadarab, kiegészítő. Nem folyton ilyenbe járok, de néha felveszek egy rózsaszín pólót..
2021. ápr. 14. 11:32
 7/17 anonim válasza:
Ruhát nem néz senki. Most azt hittem, hogy ilyen csillámpónis sprére gondolsz vagy sminkre. Azok botrányosak. De ruhával semmi gond nincs, mármint most milyen pólóra gondolsz? Még az se gond, ha MLP-s pólód van. Nekem Hazbin Hoteles van, hehe, semmit nem számít. :D Ja, de várj, mondjuk szingli vagyok és sose néznek rám a lányok. Akkor lehet emiatt? 🤔 No, mindegy, szóval lényeg a lényeg, a ruha köbö mindegy. Vannak otthoni meg szabadidős rucik, illetve vannak ünnepségre valóak, de ezen kívül mindegy.
2021. ápr. 14. 11:48
 8/17 anonim válasza:
Mondjuk nekem kifejezetten tetszenek a rózsaszín ruhák, főleg pólók vagy pulcsik lányokon. Az, hogy nekik nem jön be nem jelenti azt, hogy senkinek. Ízlések és pofonok.
2021. ápr. 14. 12:33
 9/17 anonim válasza:

Nekem amiatt nem jön be annyira, mert rocker vagyok. A sötét ruhákhoz vagyok hozzá szokva. De volt olyan barátnőm akinek ilyen volt a stílusa, az megint más. Nem ez lesz a döntő úgy sem. Meg tényleg nem is annyira tetszenek nekem a női ruhák, nem tervezek abban járkálni. Az a lényeg, hogy a lányon jól álljon, igényes legyen, meg tényleg jól érezze magát benne. Most ha neked ilyen a stílusod, hát istenem. Én azt utálom egy lányon, ha mindenét kirakja. Inkább legyen mindene rózsaszín és csillogó, de takarja már el magát.

(Én se feszítek ilyen kivágott atlétákban, ha utcára megyek felveszek egy pólót.)

2021. ápr. 14. 12:44
 10/17 anonim válasza:
9-es, én is rockerista állat vagyok, mégsincs bajom a színes dolgokkal, sőt, nincs is a fekete megszokva. Ez full tévhit, amit többnyire a nem-rockerek szoktak hinni. Nem is értelek. Mármint szeretheted a feketét és lehetsz rocker egyszerre, de a kettő nem függ össze. Rengeteg olyan szinten elborult rockerista állat barátom van, mint én, egyik se fekete mániás, sőt, abszolút nem. Úgy érzed, hogy azért szereted a fekete színt, mert rocker vagy?
2021. ápr. 14. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!