Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden egyes napon együtt...

Ha minden egyes napon együtt vagyunk akkor van esély, hogy egyből az első hónapban összejön a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon izgatottak vagyunk és nagyon szeretnénk a babát, emiatt most mindennap együtt vagyunk.

Remélem, hogy már az első hónapokban összejön.

Ti akik próbálkoztatok milyen rendszerességgel voltatok együtt?

Én nem szeretném azt, hogy csak az ovulációm idején, mert szeretnék biztosra menni.

Tudom mikor van az ovulációm egyébként, mert akkor nagyon híg folyásom van..

De annyira izgatott vagyok, olyan sokat vàrtunk, hogy végre próbálkozhassunk.:)



2022. okt. 23. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha teljesen egeszsegesek vagytok 25% az esely. Amit a szakemberek mondanak hogy 2 naponra kell egyuttleni nem hulyeseg, kell idő hogy a spermiumok ujratermelodjenek. Jo probalkozast!
2022. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Anno naponta 2-3 alkalommal is. Eleinte minden aktus utan 2-3 orara ra neztem a tesztet, semmi. Egyszer csak elkezdem hanyni, elmentem a dokihoz, azt mondta szerinte terhes vagyok. Ugy is volt.
2022. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Eleinte minden aktus utan 2-3 orara ra neztem a tesztet, semmi"


Milyen tesztet? Remélem, nem terhességire gondolsz. 😅

2022. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez a 25% jó alacsony sajnos.

Én 25 éves vagyok, ha ez számít..

Szívesen vállaltam volna hamarabb is, de hát az egyetem, a munka, a lakhatás..

2022. okt. 23. 12:55
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
#2 szerinted aktus után egyből terhes is vagy?
2022. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

És mi történik, ha nem sikerül az első hónapban? Sőt, a másodikban sem?

Ennyire nem kellene rápörögnöd, mert ha ne adj Isten, több időbe telik, mint hitted, te totál össze fogsz omlani. A legjobb szándékkal mondom.

2022. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Tök felesleges csak ezért minden nap együtt lenni. Ovu környékén kétnaponta a legcélravezetőbb. Tudod nézni teszttel, hogy neked az mikor van, ha ennyire sietős. Nyilván ha egy pár amúgy is minden nap szexel, akkor nem kell csökkenteni, de ha célzottan csak gyerek miatt akarnak napi szinten együtt lenni, az értelmetlen.

Amúgy ja, 25%. Nekünk fél év után jött össze, mondjuk nem izgultunk rá, szexeltünk mikor jól esett, az heti 3-4 alkalom volt, így jött ki a fél év. 26 vagyok, szóval kb veled egyidős.

2022. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne izgulj rá ennyire, mert ha nem fog összejönni nagyot fogsz csalódni. Én is azt hittem, hogy hamar terhes leszek 24 voltam, amikor elkezdtünk próbálkozni. 4 év múlva jött össze az első baba, amikor már minden reményt feladtam, hogy lesz valaha gyerekünk. Több sikertelen lombik után spontán estem teherbe. A második baba viszont az első hónapban összejött már. Tehát ez ilyen is lehet, meg olyan is.
2022. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

2-es kommenten hatalmasat röhögtem.

Köszi Kata40! 😂

2022. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem KELL ezért mindennap együtt lenni, csak ha jólesik. Kétnaponta is bőven elég, egy fikarsznyit sem csökkenti az esélyeket. Bár nekünk úgy alakult, hogy az ovu környékén majd' minden nap voltunk együtt, mindkétszer az első hónapban összejött, 37 évesen is. Ez a 25% inkább valószínűségszámításon alapul, és bele vannak számolva azok a párok is, akik havi 1x próbálkoznak. Tudod, olyan ez mint az átlagfizetés 😂 Ha mindketten egészségesek vagytok, mármint ilyen téren, és találkozik a petesejt egy szimpatikus 🤭 hímivarsejttel, akkor 99,9 % hogy bekövetkezik a megtermékenyülés. A terhesség kimenetele persze ettől még kérdéses. Simán elhalhat még mielőtt késne a menstruációd.
2022. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!