Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden egyes napon együtt...

Ha minden egyes napon együtt vagyunk akkor van esély, hogy egyből az első hónapban összejön a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon izgatottak vagyunk és nagyon szeretnénk a babát, emiatt most mindennap együtt vagyunk.

Remélem, hogy már az első hónapokban összejön.

Ti akik próbálkoztatok milyen rendszerességgel voltatok együtt?

Én nem szeretném azt, hogy csak az ovulációm idején, mert szeretnék biztosra menni.

Tudom mikor van az ovulációm egyébként, mert akkor nagyon híg folyásom van..

De annyira izgatott vagyok, olyan sokat vàrtunk, hogy végre próbálkozhassunk.:)



2022. okt. 23. 12:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Hatha 99,9% lenne akkor nem tartana ennyi embernek ennyi ideig. Szoval ez nem igy van ahogy az utolso irja, abban igaza van hogy sokminden tortenhet a megtermekenyites utan is.
2022. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
2 naponta érdemes, a spermiumoknak 2 nap kell, hogy megérjenek. Ha naponta együtt vagytok, valójaban csökken az esély.
2022. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
De, ha egészséges a nő és az egészséges ivarsejtek is találkoznak (ide értve azt is, hogy nincs összeférhetetlenség), akkor ott bizony terhesség lesz. Ez nem is 99,9 hanem inkább 100%. Ha ezek a feltételek teljesülnek, akkor nincs az az isten, hogy ne legyen terhes valaki. Sajnos az a nagy harci helyzet, hogy a mai vitamin és tápanyaghiányos, meg stresszes életünkben nem megy olyan könnyen a teherbe esés. De akkor máshogy fogalmazok. Lehet, hogy X-nek 25% esélye van, míg Y-nak 0%, Z-nek meg 100. Teljes hülyeség az esélyeket latolgatni, mert nem tudod melyik kategóriába tartozol. Az baromság, hogy mindenkinek egyformán 25% az esélye havonta a teherbe esésre.
2022. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Exemmel 2 évig nem jött össze, majd lett egy új párom, és vele az első védekezés nélküli hónapban össze is jött, úgy, hogy csak aznap voltunk együtt, mikor az ovum volt, se előtte 1 hétig, se utána jó pár napig, mert váltásban dolgoztunk..
2022. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

Annyit még hozzátennék, hogy az itteni válaszadók szerint a következők szerint alakul a teherbeesés valószínűségének kiszámítása. 2 eset létezik, mondom.


1. Babát akarsz, teljesen mindegy hány alkalommal szexeltek, az esély 25%

2. Nem akarsz babát, egy alkalommal szexteltek védekezés nélkül a menstruáció alatt, vagy az azt megelőző napokban, akkor szinte biztos hogy teherbeesel, szaladj esemény utániért.


Na, a 25% is valahogy így van kiszámolva.

2022. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell mindennap együtt lenni, elég 2-3 naponta. Nem növeli az esélyét. De így is átlagosan egy év kell, mire összejön a baba. Persze van olyan, hogy elsőre sikerül, de ritka. És kortól független. Ne éld bele magadat, hogy elsőre összejön, mert nagyot fogsz csalódni, ha mégsem.
2022. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Igazából tényleg hülyeség ezt latolgatni. Pl amit utolsó írt, hogy egy év, az szerintem nem az átlag. Orvosi értelmeben azokat a párokat akiknek egy évig nem jön össze, már meddőnek számítják, és egy év után érdemes elmenni kivizsgálásra.

Nálunk most sok pár próbálkozott az utóbbi években, és teljesen random, hogy kinek hogy jött össze. Nekem fél év volt, eü probléma tudtommal nincs. Legjobb barátnőmék 2 éve próbálkoznak, már túl vannak 2 inszemináción, és semmi. Eü problémát náluk sem igazán találtak, a csajnak a pajzsmirigyével van valami, de már évek óta jól be van állítva gyógyszerekkel a működése, szóval semmi indokot nem tudnak az orvosok, pedig sok vizsgálaton vannak túl. Másik jó barátnőm egyszer nem védekezett és terhes lett. Harmadik szintén kb fél évig próbálkozott, ott is pajzsmirigy gondok voltak, de kezelve. A negyedik meg súlyosabb pcos-el, IR-el 2 hónap után esett teherbe. Mind huszonéves korosztály, huszon-harmincas pasikkal.

2022. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt 5 lombikom. Elzarodott petevezetekkel, semmi mas alapbajjal. Kimagasloan jo spermiumokkal. Sose volt beagyazodas se. Akkor hol a 100%?
2022. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

Huha...


Első próbálkozásra összejött. Nagyjából tudtam, hogy melyik az esélyes termékeny időszak. 10 nap intervallumban 2 naponta szeretkeztünk. 16 hetes vagyok. 25 évesek vagyunk.

2022. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elso baba elso probalkozasra osszejott, raadasul ugy, hogy munka+felujitas miatt abban az adott honapban csak egyszer tudtunk egyutt lenni, annyira faradtak voltunk.

Es igy is osszejott. 24 eves voltam ekkor. A masodikra mar 11 honapot vartunk, de nem gorcsoltunk ra, igazabol nem is volt idom ezen ragodni, hiszen ott volt a kisfiam, aki lekotott akkoriban elegge.

Drukkolok kerdezo, remelem sikerul hamar. De igen, valoban felesleges az eselyeket latolgatni, mert latod, hogy itt is ahany ember, annyifele sztori.

Sok sikert azert, de picit lazits, keress valami hobbit, mert igy nagyon hamar bele fogsz orulni ebbe az egeszbe, foleg ha varni kell ra par honapot.

2022. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!