Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-én voltam együtt a...

Ha 10-én voltam együtt a párommal akkor ma már pozítivat kéne tesztelnem?

Figyelt kérdés

Vagy a beágyazodástól kell számolni?

Ma teszteltem, de full negatív lett. Babát tervezünk. Igaz, még van 4 nap a nem vártig.


2022. okt. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a menzesz napját és akkor tesztelj újra.Ha negatív akkor nem sikerült.
2022. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha 4 nap van a nemvártig, akkor kb. 15-én volt ovulációd, azaz a 10-én történt aktusból igen jó eséllyel nem leszel terhes.
2022. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

A másodiknak igaza van. 5 nap az nagyon sok... és nagyon ritka az a férfi akinek ilyen szuper spermája van.


Ha korábban lett volna ovud a teherbeeséshez akkor már pozi lenne a teszted mert esedékes lenne a mensi.


14 nap átlagosan a luteális szakasz, tehát ovutól mensiig. Ovu kell a babához és, ha valóban 4 napod van hátra a mensiig akkor pont nem jól időzítettetek.


Vagy legalábbis kicsike az esély. Természetesen nem lehetetlen és vannak akiknek sikerül is. De én nem nagyon reménykednék.

2022. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!