Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-én voltam együtt a párommal,...

1-én voltam együtt a párommal, mikor lenne érdemes tesztelnem? Tünetek?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm első napja december 20-án volt.1-én félidő körül voltam. (13.nap)

Kb. 2 napja reggelente rossz a közérzetem, nem tudok enni, nem kívánok semmit, egyszer pedig rengeteget eszek és éhes vagyok utána is. Előfordul hogy szúrkál a hasam, nem tudom magam kipihenni, folyton álmos vagyok, sokszor megszédülök. Ilyenkor ezek lehetnek tünetek? Valakinek volt hasonló?

Értelmes válaszokat szeretnék.



2015. jan. 9. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele pár napot! Épp beágyazódás lehet, ha van. Ezek a tünetek még túl korai, kivéve a hasszurka, az lehet a beágyazódás jele.
2015. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a 13. napon voltál nagyjából félidőben, akkor jövő csütörtökön már tesztelhetsz. Érdemes megvárni a nemvárt napját.


Terhességi tüneteket még nem érezhetsz, de a hasszúrka lehet beágyazódás. Jótanácsként viszont azt mondom, hogy ne figyeld a tüneteket.

2015. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a menstruáció hivatalos napját, és ha utána 1-2 napig még mindig nem jön meg, tesztelj. Barátnőm úgy járt, hogy korábban tesztelt, pozitív volt, majd időben megjött neki, csak sokkal erősebben, valószínűleg korai vetélés. Ne csináljátok ki magatokat idegileg az értelmetlenül korai tesztekkel, mert annál nagyobb a csalódás, ha mégsem marad meg.
2015. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha jan.1-én voltál együtt, akkor kb. 3-4 napon belül, ha öszejött a megtermékenyülés + min. 6-8 nap, hogy halvány legyen a pozitív.


Nekem mind a két gyerekemnél az együttlét után 10 nappal, pontosabban ovuláció után 8. napon pozitív volt a tesztem.

2015. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* tüneteim nem voltak a 8. hétig.
2015. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!