Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Myo vagy inofolic ? Szerintete...

Myo vagy inofolic ? Szerintetek Teherbe esést melyik segítségével lehet jobban elérni (tudom h ez étrend kiegészítő) de sokat hallottam akinek segitet Most keztem az inofolic +elevit az orvos ezt ajanlota

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mi az eredendő probléma? Ezt kéne kivizsgálni. Lehet ezeket szedni, én szedtem minden vackot, elkeseredésből, de amíg nincs meg az eredendő probléma, addig akármit kenhetsz és szedhetsz, nem oldja meg. Én is csak vetéltem. Ne pocsékold az időd, keress olyan orvost, aki tud is mondani valamit! Nekem az 5. jött be! Nem szabad feladni, de nem a sok vacak szedését, hanem az ok megtalálását!
2022. okt. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt vetélésem,két évig nem jött össze a baba.Két év után elkezdtem inni az inofolicot és elsőre terhes lettem.🥰Szóval inofolic.A másikat nem ismerem.Mondjuk nekem a párom is itta a vitamint.
2022. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inofolicot én is ittam pár éve,mikor inszeminációra jártam.. egyébként nem sikerült.

Terhesen vitaminnak a Femibiont választottam.


Egyébként egyetértek az elsővel, kiderült hogy mi a baj,volt már kivizsgálás valamelyik oldalon,vagy régóta próbálkoztok?

Sajnos régebben én is ittam/szedtem/próbáltam mindent amiről azt hallottam hogy másnak sikerült.

2022. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi bajom voltam orvosnál csak valamiért várat magára a Babóca 🥰😞

És az orvos javaslatára kezdtem szedni az elevit1+inofolic kombót

2022. nov. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!