Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolictól az ovuláció is...

Inofolictól az ovuláció is csúszhat?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja kezdtem el szedni napi 2-t. Eddig felváltva 24-26 napos ciklusaim voltak. Ma vagyok a 26. napon de nem jött meg. Ennél hosszabb ciklusom sose volt. Csináltam tesztet, sajnos negatív. Lehet hogy mégis lesz baba csak kitolta az inofolic a ciklusom így nem a 12-13. napon hanem a 15-16-on volt ovulációm? Ezért nem jelezné a teszt?
2022. okt. 27. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is így volt

A nemvàrt elött egy nappal teljesen negatívat teszteltem,csak màsnap a nemvàrt napján is iszonyat halvány volt a csík majd mindennap erösödött

Szerintem eltolta az ovut,így neked sincs semmi veszve

Drukkolok

2022. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csúszott, de sokan írták itt régebben, hogy kitolta a ciklusukat. Amúgy mi szükséged van rá? Ne érts félre, remek táplálékkiegészítő az inozitol, sok mindenre jó ez tény, meg természetesen a benne lévő folát is. (Ha rákeresel, hogy mio inozitol por, sokkal jobb táplálékkiegészítőket találsz, mint az inofolic és kedvezőbb áron)
2022. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerős ajánlotta mert azonnal terhes lett tőle :D gondoltam kipróbálom, de szerintem ennyi is volt, nem akarok hosszú ciklusokat :D
2022. okt. 27. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha IR, PCOS miatt nem sikerül a baba, akkor javíthatja a termékenységet.
2022. okt. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kitolta az Inofolic a ciklusomat, a szép 28-29 naposból csinált 30-31 naposat. Abba is hagytam a szedését és vissza is állt 28 naposra!☺️
2022. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!