Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete kellett bevennem egy...

1 hete kellett bevennem egy 72 órás tabit escapelle volt a neve pont ahogy kell napra pontosan, tegnap előtt meg is jött véreztem tegnap is tegnapelőtt is ma is amúgy, de nem annyi jön. Bezavart kicsit a tabi? Így már akkor nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Az escapelle az ovulaciot akadalyozza meg, ha idoben elotte beveszed. Mivel most jott meg neked, ahogy szokott, igy az ovud kb. 2 hete lehetett, es azert jott meg, mert amugysem lett volna gyerek. Viszont mivel nem olyan eros, mint szokott, igy azert en a helyedben egy teszt utan nyugodnek meg teljesen. De az a valoszinu, hogy nem vagy terhes.
2022. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na jó ezzel megnyugtattál.
2022. okt. 29. 17:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tesztelek.
2022. okt. 29. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
En teszt nelkul azert nem lennek 100%-ig nyugodt.
2022. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!