Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kérhetem az...

Szerintetek kérhetem az inszeminációt a szimpla stimulálás helyett?

Figyelt kérdés
BMC-be járunk,(Skriba doktornőhöz) és a vizsgálatokon(hormon,HSG,uh) mindent rendben találtak.Utána 3 hónap "terminált együttlét"-et javasoltak, ebből lement egy sikertelenül, és az utána levő pihenő hómap is letelt. Szerintetek kérhetem, hogy ezt elhagyjuk és inszemináció következzen?Már 15 hónapja szeretnénk a babát!
2010. szept. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
PCT tesztet nem végeztek? (házasélet utáni teszt) az a lényege, hogy megnézik, hogy a méhnyakban lévő nyák tartalmaz-e ellenanyagot a spermiumok ellen. Nekünk csináltak ilyen tesztet és akkor derült ki, hgoy itt a hiba. Minden más leletünk jó volt nekünk is. Nem nagyon van értelme a terminált együttlétnek, ha nem jutnak be a kiskatonák! Ráadásul ez a teszt annyi csak, mint egy egy rákszűrés, ott helyben megnézi a kenetet és abból látszik, hogy milyen a kiskatonák túlélési aránya a méhszájban. Nekünk ez alapján javasolta a doki az inszeminációt.
2010. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is hiányoltam, sajnos nem csináltak.Ezért is nekem kell szólni, hogy ugyan már végezzék el??
2010. szept. 28. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is szólni érte, de esetleg rákérdezhetnél, hogy mi a véleménye ezzel kapcsolatban. Megértem az aggodalmadat, nekünk is elég rögös út vezetett az inszeminációig, és az én dokim is -amellett, hogy 100%-ra megbízom benne- elég szűkszavú, de ha kérdezek, nagyon készségesen elmagyaráz mindent.Azt is mondta egyik alkalommal, hogy az az egyik legrosszabb eset, ami nekünk is volt, hogy tulajdonképpen minden lelet jó, és mégse jön össze a baba. Mert nem egyértelmű, hogy mivel lehetne eredményt elérni. Azt mondta, ha el lennének záródva a petevezetőim, akkor merné azt mondani, hogy lombikkal egykettőre összehozza nekünk, de így csak sötétben tapogatózás van a vizsgálatokkal. Aztán a PCT-n kiderült, hogy a külső és belső méhszájból vett mintákban is csak 1-2 alig mozgó spermium volt, mert a nyákom öli őket :( De így legalább egyértelműen kell az inszemináció a sikerhez.

Drukkolok Neked, majd írd meg, hogy mit mondott a dokid! (bocs a hosszú válaszért)

2010. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Holnap megyek hozzá, össze kell szednem minden bátorságom!És sikeres volt az inszem?
2010. szept. 30. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Én majd csak hétfőn megyek vérvételre meg UH-ra, akkor fogja megmondani h melyik nap lesz az inszem. Egyelőre naponta kapom a peteérlelő szurikat.

Drukkolok Neked holnap, és írd ám meg, hogy mit mondott! Írhatsz privit is, ha gondolod!

2010. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem most ugyanez a problémám mint Neked! Megkérdezhetem, hogy akkor Te mire jutottál Skriba doktornővel? Előre is köszönöm!
2011. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!