Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, de nem merek már tesztet csinálni. Kaphatnék egy kis megnyugtatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal már több mint egy éve dolgozunk a babaprojecten, sikertelenül. Még nem szaladtam az orvoshoz azzal, hogy "Meddő vagyok!", de talán ideje lenne.

Mindegy, most azért írok, mert az én ciklusom tűpontos mindig, 28 nap, mindig kereken 5 napig tartó vérzés, első nap előtti 2 napban mellfájdalom, aznap pedig hasfájás még mielőtt megjönne és pisiléskor rózsaszínes "jelzést ad", hogy mai nap biztos megjön.

Na, hát most ezek mind elmaradtak. Ma kellett volna megjönnie, de semmi mellfájdalom, semmi hasfájás, se rózsaszínes "vérzés".

Eddig mindig beképzeltem magamnak a tüneteket, rohantam a gyógyszertárba terhességi tesztért és már a nem várt előtt tesztelgettem (nem tudom minek...)

Természetesen eddig mindig negatív volt. A sok csalódás után valahogy már elment az egésztől a kedvem.

Mármint nem a baba projectől, hanem a beleéléstől. Nem akarok/nem merek tesztet csinálni, nem merem a legjobb barátnőmnek elmondani, a páromnak meg pláne nem.

Nem akarom beleélni magam mert úgyis megint negatív lesz.

De akkor most miért késik mikor kivétel nélkül nekem mindig tűpontos és semmi változás nem történt az életemben?

Egyetlen dolog változott csak, de az az elmúlt napokban, hogy megundorodtam a kávétól, pedig koffein függő vagyok. Nem bírom egyszerűen meginni. És a fejem se fáj az elvonási tünetektől. Ez is érdekes...

Kérlek szépen, rántsatok le a Földre mielőtt elkezdek reménykedni, mert nyilvánvalóan negatív lenne a teszt!



2022. okt. 30. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
terhes vagy
2022. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
nem vagy terhes
2022. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos teszt nélkül nem fogod megtudni hogy terhes vagy e vagy sem.

Na jó, ott a hcg vérvétel, de azt gondolom aki nem akar/mer tesztelni, az vérvételre sem fog menni.

2022. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Persze nègyes ikreid lesznek! Nagyon szívesen. Nagyon szeretek nyugtatni! 😇
2022. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagy terhes.

Rá vagy pörögve és emiatt késik.

Ha ma nem jön meg, reggel csinálj egy tesztet és ha negatív, kérj időpontot kivizsgáltatni mi a baj.

Minél előbb utána jártok, annál előbb lehet sikeres a project.

Ennek meg ami itt van kérdésnek kiírva totál hülyeség, nyilvánvaló hogy beleélted magad

2022. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne éld bele magad, ne kezdj már most tervezgetni, hogy mi lenne, ha terhes lennél és nem is kell elmondanod még senkinek, hogy van rá esély. Vegyél egy tesztet (vagy kettőt, ha tuti eredményt akarsz) és a lehetőségekhez képest csináld meg elvárások nélkül. Én akarnám tudni mielőbb, mindegy mi lesz az eredmény, mert addig ott a kétely és a talán, ami szerintem rosszabb. De csináld ami neked jobb. Ha várnál még pár napot a teszttel, akkor legyen úgy.
2022. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igenis csinálj tesztet. Ezt senki nem fogja megmondani, hogy mitől van, csak a teszt tud választ adni. Ha van terhességi tünet, van pozitív teszt. Csinálj egyet!
2022. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

igazából egyetértek az 1es és a 2es is

50-50% h vagy terhes vagy vagy sem ...


de épeszű ember ilyen kérdést nem ír ki hanem elbattyog a drogériába patikába és vesz egy tesztet ...

2022. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vársz pár napot és tesztelsz
2022. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Annyira utálom, mikor a nők hisztériásan ragaszkodnak ahhoz, hogy dehát eddig nekik TŰPONTOSAN, MINDIG ugyanazokkal a tünetekkel jött meg.

Ha már egy napot késik, akkor szerintetek két lehetőség van.


A:terhesek, B:betegek vagytok.


Vagy csak egyszerűen egy nappal később jön meg, más tünetekkel most.? Van ilyen. NEM vagyunk robotok.

Az itteni kérdezők 90%-ánál ez lesz a befutó.

Persze te lehet a másik 10%-ba esel.


Most elkezdesz türelmetlenkedni, holnap szaladsz a tesztért és negatív lesz, majd rá 1 napra meg is jön a menstruációd. Minek görcsölsz?


Tudod mi a késés? 2, de inkább 3 nap. Majd ha kedden sem jön meg, akkor kezdenék el csak reménykedni a helyedben. Nem rögtön az első nap. Ha ennél hamarabb akarsz infót, mindig legyen otthon egy gyors teszt, de csak késés esetén használhatod fel.


Mert ez akármi lehet. Akármi. Nem csak terhesség vagy betegség.

2022. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!